Espersen

Sprzedaż

O Espersen

Espersen is a world leader in the processing of frozen fish blocks, frozen fillets, specials cuts, and breaded and deluxe puff pastry fish products, with modern production plants and non-production units in Denmark, France, Lithuania, Poland, Russia and Spain as well as in China, Hong Kong and Vietnam. As such, we are an internationally recognized supplier of high quality products, delivering to some of the utmost quality-conscious customers in both Europe and the USA, some of which count the largest multi-national food corporations in the world.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajne warunki współpracy

anonimowo
Praca tutaj jest całkiem fajna. Co prawda czasem się trzeba narobić za trzech, ale to się po prostu opłaca. Bo płacą całkiem nieźle, do tego dochodzi system dwuzmianowy, więc jak dla mnie bardzo dobra opcja.

Do tej pory miałem szczęście i co do współpracowników i co do szefów, więc atmosferę mogę ocenić jako bardzo dobrą.

W sumie to jak tak sobie myślę to jakiś socjal by się może przydał bo poza tym to wszystko jak najbardziej OK.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  anonimowo (Praca)

  Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: Koszalin Termin rozmowy: 12.2017
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Cele życiowe, Zainteresowania
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Moja rozmowa w Espersenie jakoś szczególnie nie różniła się od poprzednich rozmów o pracę, był tylko jeden zabawny szczegół, ale to za chwile. Po tym jak aplikowałam, zostałam zaproszona do siedziby firmy. Nie byłam jedyną osobą, która stawiła się tego dnia na rekrutacje, ale atmosfera na tym nie ucierpiała, bo nie rywalizowałyśmy o jedno stanowisko. Pytania tradycyjnie: o poprzednią pracę, jej plusy i minusy, czemu zmieniam, o wykształcenie, plany na przyszłość. Pytano mnie też o sytuacje z dziećmi, czy mam je z kim zostawić, co w razie choroby i inne tego typu. Jeden szczegół, który był dziwny, choć zabawny, to zadania/zabawy zręcznościowe w stylu nakładania obręczy na trójząb, rzucanie kuleczkami do jakiejś figury geometrycznej itp. Ogólnie rekrutacja, poza tym niecodziennym testem bardzo zwyczajna, wspominam ją dobrze.