Enxoo

Nowe technologie / IT, Marketing / Reklama / PR

O Enxoo

Firma Enxoo:
- wspiera firmy w w zarządzaniu relacjami z klientami, partnerami i pracownikami, dostarczając doradztwo i narzędzia IT, które zwiększają sprzedaż, ułatwiają realizację celów biznesowych i wspierają szybki rozwój.
- specjalizuje się w realizacji projektów z wykorzystaniem standardowej platformy Salesforce CRM oraz tworzy branżowe rozwiązania na platformie Salesforce do zarządzania sprzedażą i zarządzania talentami.
- wraz z oprogramowaniem dostarcza wiedzę i najlepsze praktyki pozwalające na optymalne wykorzystanie proponowanych narzędzi oraz szybką realizację projektu - często nawet w kilka tygodni.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Typowy startup

anonimowo
Ze startupami jest trochę jak z korporacjami mają po części wspólne wady i zalety dla wszystkich tego typu firm. Np. w startupach z reguły jest średnia szansa na awans chyba że na taki na papierku. W praktyce często to niczego nie zmienia poza tytułem. Jest stresująco i tempo narzucane ludziom jest ogromne. Nie ma szkoleń. Za to są zadowalające pensje, premie i benefity. Tutaj była tylko prywatna opieka medyczna dobre i to. I elastyczne podejście do godzin pracy. Dla zdobycia doświadczenia uważam, że warto
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • System premiowy