ENEL-MED

3.4Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O ENEL-MED

ENEL-MED to ogólnopolska sieć placówek medycznych istniejąca od 1993 roku. Obecnie przedsiębiorstwo zarządza 20 placówkami i 2 szpitalami w Warszawie. Firma obsługuje ponad 300 tysięcy klientów indywidualnych oraz 147 tysięcy pacjentów z wykupionym abonamentem.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Może być

2016-11-09
Obsługa klienta
Nie wiem czy można powiedzieć inaczej niż "może być". Pracowałam w trakcie drugiego roku studiów żeby mieć na studia właśnie i częściowo na utrzymanie. Potem jak się zorientowałam to wyszło na to, że finansowo bardzo średnio płacili. Nawet niektórzy znajomi w sklepie lepiej zarabiali. Tylko taki plus, że to praca przy biurku nie trzeba latać i dźwigać. Grafik jak w sklepie tzn. elastyczny i godziny pracy do późna, bo do późna są otwarte oddziały. Atmosfera sympatyczna między pracownikami nawet tymi na wyższych szczeblach. Z plusów pakiet medyczny, ale to byłoby głupio pracować w prywatnej opiece medycznej a samemu chodzić do państwowej ;)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Konsultant ds. obsługi klienta (recepcja) (Praca)

2017-04-02
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz