Elektrobudowa

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Elektrobudowa

Elektrobudowa to spółka, która jest liderem wśród polskich firm działających w obszarze elektroenergetyki. Swoje inwestycje realizuje nie tylko na terenie Polski, lecz także między innymi w Finlandii, Arabii Saudyjskiej oraz w Rosji. Obecnie zatrudnia prawie 2 tysiące osób zarówno przy produkcji, jak i przy realizacji usług związanych z przemysłem petrochemicznym, wydobywczym, budowniczym i energetycznym.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Super bo stabilnie i z dobrymi pieniędzmi

2016-11-14
Inżynier
Elektrobudowa była przede wszystkim fajną pracą dającą bardzo duże poczucie stabilizacji i gwarantującą wysokie wynagrodzenia dla pracowników.

Z innych plusów mogę wymienić atmosferę i stosunki między pracownikami, benefity dodatkowe i warunki socjalne, godziny pracy i ciekawe zadania.

A minusy to niewielkie szanse na większy rozwój przynajmniej po jakimś czasie. Bo na początku to bardzo się można rozwijać. Osoby poszukujące porządnego doświadczenia powinny rozważyć czy nie próbować się dostać tutaj bo bardzo warto.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. zakupów zagranicznych (Praca)

2017-02-12
Branża: ZakupyMiejsce: PłockTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz