Eko-Okna S.A.

Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Eko-Okna S.A.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z czołowych producentów stolarki otworowej w Europie. Wieloletnie doświadczenie i umiejętność reagowania na zmieniające się trendy stanowi dodatkową wartość, dzięki której w sposób zdecydowany wyróżniamy się spośród konkurencji.

Należymy również do grona największych pracodawców w województwie śląskim. Zatrudniamy 4 tys. osób, którzy pracują zarówno w centrali firmy, która mieści się w Kornicach jak i zewnętrznych biurach sprzedaży zlokalizowanych w Łodzi, Rybniku, Wrocławiu, Katowicach oraz Bielsku-Białej. Poszukujemy osób komunikujących się w języku francuskim, holenderskim, włoskim lub niemieckim. Wszystkie aktualne oferty pracy w naszej spółce można znaleźć odwiedzając stronę: www.ekookna.pl/kariera

WSTRZEL SIĘ W OKNO SWOJEJ KARIERY!

Zgłoś się do nas już dzisiaj!

Posiadamy tytuł TOP pracodawcy województwa śląskiego 2016 oraz Odpowiedzialnego pracodawcy - Lidera HR 2017.

Powyższe wyróżnienia, to dla nas ogromny zaszczyt i motywacja.Każdego dnia staramy się zapewnić naszym pracownikom jak najlepsze warunki pracy. Nie tylko w kwestii wynagradzania i premiowania, ale także pracowniczych benefitów. Człowiek zawsze był dla nas najważniejszy. Zawsze wychodziliśmy z założenia, że to nie mury, nie wyniki finansowe i nie park maszynowy stanowią największą wartość firmy. Największą wartością są ludzie. Bez nich nie osiągnęlibyśmy tego, co już udało nam się osiągnąć. Im więcej my damy z siebie, tym więcej dostaniemy. Taką filozofią kierujemy się w swoich działaniach.

Co produkujemy?

Naszym klientom oferujemy pełną ofertę stolarki – okna, drzwi, rolety, żaluzje, bramy, systemy przesuwne, moskitiery, nawiewniki. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzystamy tylko z wysokiej klasy komponentów pochodzących od najlepszych, europejskich dostawców. Potwierdzeniem na to są rzesze zadowolonych klientów z całego świata.


Nowe OpinieDodaj

4.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

To całkiem dobra praca

Automatyk
Pracuję w Eko-Okna od dwóch lat. Są rzeczy, które w tej pracy naprawdę lubię. Jako pierwsze wymienię elastyczne godziny pracy. Priorytetem w życiu jest dla mnie rodzina i ta praca daje mi możliwość zaplanowania czasu tak, żeby moi bliscy mieli stałe miejsce w moim rozkładzie tygodnia. Jak już jestem przy temacie rodziny to wymienię też wielką zaletę w postaci bogatego pakietu socjalnego. Fajnie jest dostawać od pracodawcy coś więcej niż tylko wypłatę. Firma oferuje również kursy językowe i szkolenia techniczne, ciężko o lepsze warunki do rozwoju!
Żeby nie było, że nie widzę tu minusów. Myślę, że pensja na moim stanowisku powinna być wyższa. Negatywnie oceniam też brak podziału prac pomiędzy pracownikami odpowiedzialnymi za utrzymanie ruchu – firma na tym nie zyskuje! Powinni jak najszybciej to poprawić! Pracę oceniam bardzo dobrze. Mam nadzieję, że niedługo sytuacja z płacami i organizacją się poprawi, bo nie mam zamiaru zmieniać pracy. Za dużo mnie tu trzyma.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: KorniceTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa przebiegła bardzo sprawnie. Całość około 20 min, pomimo tego bardzo spokojnie przeprowadzona, nie „na odwal”. Bardzo nie lubię osobistych pytań na rozmowach o pracę, tu całe szczęście takich nie było. Wszystkie dotyczyły poprzedniej pracy, kontaktu z klientem itp. Były też pytania pod katem pracy u nich, czym będę dojeżdżać do pracy, jak zachowałbym się w przykładowych sytuacjach na tym stanowisku itp. Rozmowa bardzo miła i rzeczowa. Minus w zasadzie tylko jeden – małe i duszne pomieszczenie.