Duon

Sprzedaż, Energetyka / Surowce

O Duon

Działalność DUON skupia się na dwóch podstawowych segmentach: infrastruktury i obrotu. Opiera się ona o dostawy gazu ziemnego sieciowego i skroplonego przy użyciu własnej infrastruktury (poprzez sieci dystrybucyjne oraz stacje regazyfikacji gazu LNG).

Grupa posiada ponad 400 km własnych gazociągów oraz około 60 km gazociągów w miejscowościach opartych o LNG, a także instalacje LNG. Z usług firmy korzysta około 4 300 odbiorców, wśród których przeważająca część to gospodarstwa domowe.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Całkiem nieźle, ale szału nie ma

anonimowo
Bardzo fajna firma na start. Można się sporo nauczyć, można się rozwinąć, a przy okazji dobrze zarobić. Największy plus to szkolenia, merytoryczne, sensowne, organizowane, kiedy były potrzebne. Był też multisport ;) czyli mała motywacja, żeby się ruszyć. Ludzie byli fajni, ale tempo pracy było zbyt szybkie, obowiązków było dużo, sporo stresu i deadliny nad głową. Więc to nie dla każdego, tylko dla odpornych na takie rzeczy ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Stażysta ds. Administracyjnych (Praktyka/Staż)

Branża: Administracja biurowaMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Myślałam od początku, że rozmowa na stażystę nie może być trudna i miałam trochę racji :) Podeszli do mnie bardzo delikatnie, nie męczyli trudnymi pytaniami ani dodatkowymi testami czy spotkaniami. Jak zadzwonili do mnie i zaproponowali spotkanie to się ucieszyłam.

W trakcie zapytali co wiem o firmie Duon i jak sobie wyobrażam co będę robić jeżeli mnie przyjmą. Czy potrafię napisać pismo do urzędu albo czy kiedyś pisałam? Miałam powiedzieć co robiłam na praktykach i na stażu, które mam wpisane w CV. I czy mogę pracować na cały etat. Tak poza tymi pytaniami to więcej nie pamiętam. A jeszcze jedną rzecz chcieli wiedzieć kiedy mogę zacząć i czy nie będę miała problemów z dojazdami