Duon

4.1Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Duon

Działalność DUON skupia się na dwóch podstawowych segmentach: infrastruktury i obrotu. Opiera się ona o dostawy gazu ziemnego sieciowego i skroplonego przy użyciu własnej infrastruktury (poprzez sieci dystrybucyjne oraz stacje regazyfikacji gazu LNG).

Grupa posiada ponad 400 km własnych gazociągów oraz około 60 km gazociągów w miejscowościach opartych o LNG, a także instalacje LNG. Z usług firmy korzysta około 4 300 odbiorców, wśród których przeważająca część to gospodarstwa domowe.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Całkiem nieźle, ale szału nie ma

2016-04-08
anonimowo
Bardzo fajna firma na start. Można się sporo nauczyć, można się rozwinąć, a przy okazji dobrze zarobić. Największy plus to szkolenia, merytoryczne, sensowne, organizowane, kiedy były potrzebne. Był też multisport ;) czyli mała motywacja, żeby się ruszyć. Ludzie byli fajni, ale tempo pracy było zbyt szybkie, obowiązków było dużo, sporo stresu i deadliny nad głową. Więc to nie dla każdego, tylko dla odpornych na takie rzeczy ;)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Stażysta ds. Administracyjnych (Praktyka/Staż)

2016-02-18
Branża: Administracja biurowaMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz