Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Drukarnia Ellert

Przemysł / Produkcja

O Drukarnia Ellert

Drukarnia działa na rynku od 30 lat świadcząc usługi zarówno dla klientów w kraju, jak i zagranicą. Specjalizujemy się w drukach wielkoformatowych, przestrzennych elementach reklamowych, takich jak standy i ekspozytory, oraz produkcji opakowań kaszerowanych i kartonowych.

Wśród naszych klientów znajdują się czołowi producenci FMCG, oraz agencje działające na rynku reklamy BTL.

Jesteśmy jedną z największych firm poligraficznych w kraju. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, w którego rozwój stale inwestujemy. Najnowsze urządzenia do druku, kaszerowania i sztancowania, automatyczne sklejarki oraz maszyny pomocnicze sprawiają, że jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie w krótkim czasie. Jednocześnie zapewniamy najwyższą jakość wykonania, potwierdzoną certyfikatami ISO 9001, ISO 22000 oraz FSC®.

Z myślą o producentach żywności wprowadziliśmy również procedurę HACCP, która stanowi dla nich przepustkę do najbardziej restrykcyjnych rynków.
Jesteśmy cenionym dostawcą profesjonalnych narzędzi marketingu „at retail”, czego wyrazem są liczna nagrody, takie jak Złoty Gryf, Grand Prix-Vidycal, czy też Popai Poland Award a także tytuł Lidera Rynku Polskiego.

Będąc drukarnią przyjazną dla środowiska, dokładamy wszelkich starań, aby swoim działaniem jak najmniej na nie oddziaływać. Dbałość o środowisko to jeden z najistotniejszych czynników, które bierzemy pod uwagę zarówno przy zakupie maszyn, półproduktów, jak i planowaniu procesów produkcyjnych.

Naszą mocną stroną jest obsługa Klienta. Zespół doświadczonych specjalistów zapewnia wsparcie na każdym etapie, od projektu, poprzez druk, aż po procesy wykończeniowe.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo fajna praca!

Anonimowo
Drukarnia Ellert ma różne opinie w Internecie, ale mimo wszystko zdecydowałam się wysłać tam aplikację na stanowisko biurowe. I muszę powiedzieć, że póki co nie żałuję! Trafiłam do zespołu super ludzi, wszyscy są pozytywnie i przyjaźnie nastawieni – i tyczy się do zarówno współpracowników, jak i przełożonych. Odnośnie obowiązków, co prawda duża część zadań jest dla mnie kompletną nowością, więc wiąże się to z dużą dawką nauki, ale w gruncie rzeczy również to można potraktować jako plus, przynajmniej nie jest nudno. Fakt, czasem sobie z czymś nie radzę, ale wszyscy biorą pod uwagę to, że pracuję tam od niedawna, więc zawsze ktoś mi podpowie i pomoże. Póki co w drukarni Ellert pracuje mi się dobrze, mam nadzieję, że dalej będzie tak samo.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance