Drukarnia Ellert

Przemysł / Produkcja
brak

O Drukarnia Ellert

Drukarnia działa na rynku od 30 lat świadcząc usługi zarówno dla klientów w kraju, jak i zagranicą. Specjalizujemy się w drukach wielkoformatowych, przestrzennych elementach reklamowych, takich jak standy i ekspozytory, oraz produkcji opakowań kaszerowanych i kartonowych.

Wśród naszych klientów znajdują się czołowi producenci FMCG, oraz agencje działające na rynku reklamy BTL.

Jesteśmy jedną z największych firm poligraficznych w kraju. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, w którego rozwój stale inwestujemy. Najnowsze urządzenia do druku, kaszerowania i sztancowania, automatyczne sklejarki oraz maszyny pomocnicze sprawiają, że jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie w krótkim czasie. Jednocześnie zapewniamy najwyższą jakość wykonania, potwierdzoną certyfikatami ISO 9001, ISO 22000 oraz FSC®.

Z myślą o producentach żywności wprowadziliśmy również procedurę HACCP, która stanowi dla nich przepustkę do najbardziej restrykcyjnych rynków.
Jesteśmy cenionym dostawcą profesjonalnych narzędzi marketingu „at retail”, czego wyrazem są liczna nagrody, takie jak Złoty Gryf, Grand Prix-Vidycal, czy też Popai Poland Award a także tytuł Lidera Rynku Polskiego.

Będąc drukarnią przyjazną dla środowiska, dokładamy wszelkich starań, aby swoim działaniem jak najmniej na nie oddziaływać. Dbałość o środowisko to jeden z najistotniejszych czynników, które bierzemy pod uwagę zarówno przy zakupie maszyn, półproduktów, jak i planowaniu procesów produkcyjnych.

Naszą mocną stroną jest obsługa Klienta. Zespół doświadczonych specjalistów zapewnia wsparcie na każdym etapie, od projektu, poprzez druk, aż po procesy wykończeniowe.

Nowe OpinieDodaj

3.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

jest stabilnie

2017-12-07
Operator maszyn
Od roku pracuję w drukarni Ellert jako operator maszyn. Bywa, że pracy jest sporo, czasem trzeba zostać trochę dłużej niż 8 godzin, ale jeśli zdarza się, że chce się wyjść wcześniej to można się dogadać. Najważniejsze jest dla mnie, że mam umowę o pracę i dostaje wypłaty na czas, nigdy nie było opóźnień. Warunki są nienajgorsze, idzie się przyzwyczaić. Ludzie są jak wszędzie różni, ci leniwi raczej nie zostają długo, więc mam sporo stałych kolegów, którzy pracują tu dłużej. Nie jakoś bardzo często, ale zdarzają się też szkolenia. W sumie szału nie ma, ale najważniejsze jest dla mnie, że mam stabilną sytuację z wypłatami.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance