Dr Oetker

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż

O Dr Oetker

Pełna nazwa tej niemieckiej firmy brzmi Dr August Oetker Nahrungsmittel KG, a w Polsce funkcjonuje ona jako Dr Oetker Polska Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo zajmuje się między innymi wytwarzaniem dodatków do pieczenia, środków żelujących, deserów, mrożonych pizz i jogurtów. Historia Dr Oetker rozpoczęła się w 1891 roku, a w roku 1922 w Gdańsku Oliwie otwarto fabrykę proszku do pieczenia.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Firma warta polecania

2016-10-17
anonimowo
Okazało się, że Dr Oetker to firma, którą można innym polecać. No takich zarobków to się nie spodziewałem w ogóle. Zaskoczyło mnie to wyjątkowo miło! Nawet nie wiem czy dało się zauważyć minusy chyba że stres, ale to jest teraz jedna wielka normalna sprawa. Jeszcze na bezstresową pracę nie udało mi się trafić. Wygodne godziny pracy, benefity i atmosfera na pewno były plusami w trakcie tej pracy. Nie wiem, mi się tam ogólnie podobało pracowanie w Oetkerze.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Praktykantka (Praktyka/Staż)

2016-06-13
Branża: Administracja biurowaMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 8.2014
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Ja trafiłam tylko na jedną rozmowę przed praktykami w tej firmie. Nie dałam rady się do nich dostać widocznie coś było nie do końca tak super jak mi się wydawało. Ale rozmowa była sympatyczna. Na przykład zapytali mnie dlaczego chce robić u nich praktyki czego chciałabym się nauczyć w trakcie i czym się chcę zajmować za kilka lat czy mam jakąś wizję swojej przyszłości zawodowej. Pytali też ile godzin tygodniowo mogę przeznaczyć na praktyki i jakie studia kończę. I jeszcze o programy takie podstawowe też mnie zapytali. Nic więcej szczerze mówiąc nie pamiętam trochę czasu już minęło od tych praktyk.