Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Dr Oetker

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż

O Dr Oetker

Pełna nazwa tej niemieckiej firmy brzmi Dr August Oetker Nahrungsmittel KG, a w Polsce funkcjonuje ona jako Dr Oetker Polska Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo zajmuje się między innymi wytwarzaniem dodatków do pieczenia, środków żelujących, deserów, mrożonych pizz i jogurtów. Historia Dr Oetker rozpoczęła się w 1891 roku, a w roku 1922 w Gdańsku Oliwie otwarto fabrykę proszku do pieczenia.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

całkiem fajne miejsce do pracy

Pracownik działu pakowania
Pracowałem w Dr Oetker przez półtora roku i muszę przyznać, że to był dla mnie dobry czas. Firma oferuje stabilne zatrudnienie i nie musiałem się obawiać, że mnie zwolnią przez np. cięcia budżetowe. Poza tym bardzo dobrze wypadały dodatki socjalne, sama pensja nieźle - na pewno powyżej przeciętnej. Pracując tam miałem też poczucie, że to firma z tradycjami i mocna marka, to dawało satysfakcję z pracy, mimo, że tylko pakowałem produkty. Lokalizacja średnio mi odpowiadała i przez to zdecydowałem się na zmianę pracy. Poza tym wszystko super!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Praktykantka (Praktyka/Staż)

  Branża: Administracja biurowaMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 8.2014
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Ja trafiłam tylko na jedną rozmowę przed praktykami w tej firmie. Nie dałam rady się do nich dostać widocznie coś było nie do końca tak super jak mi się wydawało. Ale rozmowa była sympatyczna. Na przykład zapytali mnie dlaczego chce robić u nich praktyki czego chciałabym się nauczyć w trakcie i czym się chcę zajmować za kilka lat czy mam jakąś wizję swojej przyszłości zawodowej. Pytali też ile godzin tygodniowo mogę przeznaczyć na praktyki i jakie studia kończę. I jeszcze o programy takie podstawowe też mnie zapytali. Nic więcej szczerze mówiąc nie pamiętam trochę czasu już minęło od tych praktyk.