Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

DOZ S.A.

Farmaceutyka / Medycyna

O DOZ S.A.

DOZ S.A. to spółka zarządzająca największą w kraju siecią DOZ Aptek dbam o zdrowie. Jesteśmy największym pracodawcą na rynku aptecznym. Zatrudniamy ponad 3500 magistrów i techników farmacji, którzy dbają o bezpieczeństwo leczenia farmakologicznego ponad 3 milionów Pacjentów miesięcznie.


DOZ S.A. jest częścią grupy Pelion S.A.- największej firmy w sektorze ochrony zdrowia w Polsce oraz jednej z największych firm zbudowanych od podstaw dzięki polskiemu kapitałowi po 1989 roku.


Dlaczego warto u nas pracować?

Jesteśmy innowacyjni na każdym poziomie organizacji. Dbamy o wymianę wiedzy i doświadczeń oraz stale wzmacniamy kompetencje naszych pracowników, aby mogli rozwijać się razem z naszą firmą. Jasno określamy cele i zadania, wspieramy siebie nawzajem w codziennej pracy. Oferujemy bogaty pakiet benefitów.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ciężko, ale są dobre pieniądze w tej pracy

Farmaceutka (magister farmacji)
Tak to już jest z aptekami, że zależy gdzie się trafi. Moja apteka jest spokojna, nie ma natłoku klientów. Jedyne co mnie drażni to przedstawiciele handlowi, którzy się ciągle kręcą pod nogami i przeszkadzają. Jak nie przychodzą, to dzwonią, jak nie oni dzwonią, to dzwoni ktoś inny. Ciągle coś.

Ale pieniądze są z tego dobre, a to najważniejsze. Trudno narzekać na warunki, jak się co miesiąc dostaje dobrą pensję, zatrudnienie jest pewne a ludzie w pracy przyjemni.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Asystentka (Praca)

  Branża: Administracja biurowaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2017
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Ja rekrutowałam do centrali DOZ na stanowisko asystenckie w związku z czym musiałam przejść przez rozmowę telefoniczną i rozmowę rekrutacyjną w biurze. Pierwsza rozmowa była bardziej formalnością niż rzeczywistym sprawdzeniem jakichkolwiek moich umiejętności. Późniejsza druga rozmowa bardziej przypominała rekrutację pod względem pytań. Dlatego że pytali mnie o excela, offica, studia, jak pogodzę pracę ze studiami, czy na początek praca na zleceniu by mi odpowiadała, jak organizuje sobie pracę i czego ta praca miałaby mnie nauczyć. Informację zwrotną na pewno się dostaje