Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

DOZ S.A.

Farmaceutyka / Medycyna

Opinie o DOZ S.A.

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ciężko, ale są dobre pieniądze w tej pracy

Farmaceutka (magister farmacji)
Tak to już jest z aptekami, że zależy gdzie się trafi. Moja apteka jest spokojna, nie ma natłoku klientów. Jedyne co mnie drażni to przedstawiciele handlowi, którzy się ciągle kręcą pod nogami i przeszkadzają. Jak nie przychodzą, to dzwonią, jak nie oni dzwonią, to dzwoni ktoś inny. Ciągle coś.

Ale pieniądze są z tego dobre, a to najważniejsze. Trudno narzekać na warunki, jak się co miesiąc dostaje dobrą pensję, zatrudnienie jest pewne a ludzie w pracy przyjemni.
Pokaż benefity i ocenę
3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobre warunki, ale praca ciężka

Pracownik pierwszego stołu
Praca przy pierwszym stole to wiadomo jaka jest, jeszcze w bardziej ruchliwej aptece to nie ma w ogóle na nic czasu. Dzwoni telefon tylko co chwilę, trzeba zamówienia robić, z deficytami problem, no generalnie stresująco jest. Bo jak nie mogę recepty zrealizować, bo czegoś nie ma, to pacjent od razu jest nieprzyjemny. I co, że bym chciała pomóc, ja mu leku po prostu z niczego nie wyczaruję. Więc to stresująca praca i po prostu czasem mi żal tych ludzi, jak nie mogą nigdzie dostać tego, co potrzebują.

A jeśli chodzi o warunki, to w miarę w porządku, pieniądze dobre, dziewczyny w pracy sympatyczne, właścicielka apteki też, więc jakoś nam się układa współpraca.
Pokaż benefity i ocenę
3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Większość na pewno by tu nie wróciła

Farmaceuta
Nie jest to praca, o której się wspomina z rozrzewnieniem i tęsknotą. Wynagrodzenie poniżej średniej w tej branży, w dodatku duże wymagania wobec pracowników. Niestety, co wielu przeszkadza, trzeba sprzedawać produkty przykasowe, jak w jakimś przeciętnym sklepie.

W dodatku ceny produktów są bardzo wysokie, na co narzekają klienci. Zresztą często przez to marudzą, rezygnują i robią problemy. W sumie ciężko im się dziwić.

Atmosfera zależy od przełożonego, na którego się trafi. Mi się udało, bo właściciel apteki był powiedzmy ok, dziewczyny współpracowniczki też. To apteki ze specyficznym klimatem i nie każdy tu wytrzyma chociaż pół roku.
Pokaż benefity i ocenę