DEVnet

Doradztwo / Konsulting, Nowe technologie / IT
brak

O DEVnet

The company’s principle has always been to find solutions throughout the entire value chain from IT to Business and thereby stimulating competitive advantages.

Focusing on these solutions, we consult leading insurance, energy and financial services companies specialising in the trading and risk management sectors. Hence, we pursue a creative and open-minded approach in the process of problem solving. Our solutions are both holistic and sustainable.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

1st Level Support (Praca)

2017-02-25
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Wydawało mi się, że ciężko odpaść z rekrutacji po rozmowie telefonicznej a jednak się da jak widać. Albo zaważył angielski na tym albo nie spodobało się coś innego co dokładnie trudno mi powiedzieć.

Czas trwania rozmowy to było około pół godziny nie raz takie rozmowy w formie spotkań trwają krócej. Pamiętam tą rozmowę dość dobrze mimo, że pytania nie wyglądały na skomplikowane. Co robiłem do tej pory jakie miałem obowiązki i jakie problemy najczęściej zgłaszali użytkownicy? Jak uważam, że sobie radzę z różnymi technicznymi rzeczami (nie będę wymieniał mniej więcej pokrywało się to z informacjami z ogłoszenia o pracę)? Czy mogę wyjechać na pierwsze tygodnie szkolenia do Niemiec? Jakie mam oczekiwania finansowe i dyspozycyjność? Nic teoretycznie trudnego skoro nawet bardzo specjalistyczna wiedza nie wchodziła w grę a jednak nie wyszło.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz