Decerto

Nowe technologie / IT
brak

O Decerto

Decerto zajmuje się tworzeniem i integracją nowoczesnych systemów IT dedykowanych dla biznesu. Firma zatrudnia około 50 osób. Do tej pory pracowała dla m.in. takich marek, jak Generali Ubezpieczenia, Cyfrowy Polsat, NCR czy GTech.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajne miejsce pracy

Programista Java
Pracuję w Decerto jako programista Java od 8 miesięcy. Początkowo byłem na 3-miesięcznym okresie próbnym, wtedy wdrażałem się w pracy i poznałem stanowisko. Była to moja pierwsza praca i znalazłem się wśród doświadczonych ludzi, mogłem się wtedy dużo nauczyć, ale na spokojnie, bez ciśnienia. Pracuje w bardzo fajnym zespole, jeśli czegoś nie wiem zawsze mogę podpytać i liczyć na pomoc. Zarabiam dobrze, płaca jest zależna od umiejętności i wkładanego wysiłku, bardzo dobry i uczciwy system. Poprawiłbym jedynie system informowania o terminach konkretnych zadań, czasem pod tym względem firma trochę zawodzi, przydałoby się jakoś raz a dobrze to ogarnąć.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 1.2018
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Inne
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  W dzień wysłania CV dostałem wiadomość o otrzymaniu mojej aplikacji. Po dwóch dniach zostałem zaproszony na rozmowę. Czekała na mnie osoba wyznaczona do rekrutacji, dobrze poinformowana, co się później okazało, w kwestiach technicznych. Początkowo dostałem pytania o wykształcenie, mówiłem o sobie, o zainteresowaniach, planach, co mogę wnieść do firmy, jak widzę siebie jako pracownika itp. Następnie poruszane były zagadnienia techniczne. Padały pytania już ściśle z branży i jeśli byłbym „zielony” w temacie pewnie rozmowa zakończyłaby się na tym etapie. Całość trwała około godziny, więc nie zabrało mi to dużo czasu. Wspominam pozytywnie.