Dealer BMW - Inchcape Motor

Sprzedaż, Transport / Logistyka

O Dealer BMW - Inchcape Motor

Inchcape Motor Polska jest częścią międzynarodowej Grupy Inchcape. Firma zajmuje się sprzedażą oraz obsługą samochodów i motocykli takich marek jak Toyota, Lexus, Mazda, Jaguar, Suzuki, BMW, MINI. Od 2004 przedsiębiorstwo działa na terenie naszego kraju - pierwsze placówki otworzyło w Warszawie i we Wrocławiu.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Taka trochę korporacja

2016-03-21
anonimowo
Wg mnie ta firma to trochę jednak typowe korpo. Dobrze się zarabia, ale wiecznie trzeba siedzieć po godzinach. Atmosfera miła, ale czuć, że wszyscy są mega nastawieni na wyniki. Brakuje benefitów pozapłacowych i to jest nie do końca jak w korpo, bo w korpo przeważnie są. Trzymają się wysokich standardów i to moim zdaniem bardzo dobrze. Ogólnie polecałbym tego pracodawcę po swoich doświadczeniach jakie tu miałem
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Recepcjonistka (Praca)

  2015-12-23
  Branża: Administracja biurowaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 12.2015
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania, Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa w BMW była chyba najfajniejszą, na jakiej byłam do tej pory. Sympatyczny pan zapytał dosłownie o kilka rzeczy, wcześniej proponując kawę albo wodę. Nie ma się czego stresować, jeśli brałyście udział kiedyś w rekrutacji, to ta w ogóle nie jest straszna :) Pytał mnie o doświadczenie, a pracowałam już na recepcji, więc mogłam coś powiedzieć. Zainteresował się, czy znam angielski, ale nie chciał żebym mówiła w tym języku w trakcie rozmowy.

  Do tego jeszcze pytał o Worda, Excela i Outlooka. Ale też sam opowiadał o warunkach, jakie miała poprzednia pracownica i jakie mogą dać mi. A i chyba jeszcze o studia pytał, czy dam radę pogodzić pracę z zajęciami. Tak jak napisałam wcześniej, nie stresujcie się i idźcie uśmiechnięte na taką rozmowę :)