Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

DataArt

Nowe technologie / IT

O DataArt

DataArt to firma outsourcingowa powstała w 1997 r. Zajmuje się konsultingiem technologicznym, a ich działania są prowadzone na skalę globalną. Dla swoich klientów tworzą kompleksowe rozwiązania od koncepcji i strategii, przez projektowanie aż po wdrażanie i wsparcie. Firma poza projektowaniem opracowuje oraz wspiera nowoczesne rozwiązania IT. Zespoły w DataArt nie tylko tworzą nowe produkty, ale również modernizują istniejące już systemy. Dzięki temu mają realny wpływ na transformację technologiczną w wielu branżach.
DataArt stanowi globalną sieć firm świadczących usługi technologiczne, współpracując przy tym z ponad 2300 profesjonalistów w 20 lokalizacjach na terenie USA, Ameryki Południowej oraz Europy.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca warta polecenia

Programista
W DataArt pracuję już jakiś czas i mam nadzieję, że zostanę tu jak najdłużej. Jak dla mnie jest to jedna z najlepszych firm outsourcingowych w Polsce. Mają bardzo dobrą renomę na rynku co gwarantuje stabilne zatrudnienie. Pracuje się tu na wszelkich możliwych technologiach (.Net, Java, Javascript, iOS, Android, SalesForce itp.) dlatego też jest to bardzo rozwojowe. Dodatkowo jest to firma wielonarodowościowa, co tworzy ciekawe środowisko pracy i daje nam szansę na nieustanne szlifowanie umiejętności językowych. Firma oferuje m.in. bezpłatne lekcje angielskiego. Zarobki na niezłym poziomie, fajna atmosfera i indywidualne podejście do pracownika to kolejne plusy. Każdemu przysługuje płatny urlop do 26 dni oraz płatne zwolnienie do 30 dni. Jedyny minus to fakt, że mają fajne szkolenia wewnętrzne, ale ze szkoleniami zewnętrznymi jest już niestety gorzej. Generalnie jakby nie patrzeć to ciężko jest mi się doszukać negatywów. Gdyby ktoś się zastanawiał czy aplikować to mega polecam.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje