Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Dachser Sp. z o. o.

Transport / Logistyka

O Dachser Sp. z o. o.

Dachser jest jednym z wiodących operatorów logistycznych na świecie. Oferuje kompleksową logistykę transportu, magazynowania oraz usług dodatkowych w dwóch obszarach biznesowych: Dachser Air & Sea Logistics oraz Dachser Road Logistics (ten drugi obszar podzielony jest na dwa segmenty: Dachser European Logistics i Dachser Food Logistics). Ofertę firmy dopełniają kompleksowe rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej. Operator posiada własne struktury krajowe w 43 państwach i 428 lokalizacji na całym świecie, w których zatrudnia ponad 26,5 tys. pracowników i obsługuje rocznie około 78 mln przesyłek o łącznej wadze 37 mln ton. Bazą do zapewnienia najwyższej jakości usług logistycznych w skali globalnej jest płynnie działająca sieć transportowa oraz zintegrowane, innowacyjne rozwiązania IT. Jesteśmy postrzegani jako bardzo atrakcyjny pracodawca, co przekłada się również na zdobyte nagrody i wyróżnienia – otrzymaliśmy m.in. tytuły „Inwestor w Kapitał Ludzki” i „Firma Dobrze Widziana”. Dachser prowadzi działalność z uwzględnieniem idei społecznej odpowiedzialności biznesu.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca nie dla każdego

anonimowo
Nie zadowoliło mnie to co proponowali w Dachserze. Pracowałem krótko dlatego, że finansowo wychodziło mniej niż miało wychodzić. Jak dla mnie było dużo za mało pieniędzy. Nie można liczyć, że pracownik będzie zaangażowany przy takich zarobkach.

Na takiej firmie można co najwyżej nauczyć się pracy w danym zawodzie. To wszystko, bo perspektyw większych nie ma. Atmosfera fajna i godziny pracy bardzo wygodne co można powiedzieć, że było pozytywne.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Pracownik Terminalu - Operator wózka widłowego (Praca)

  Branża: Praca FizycznaMiejsce: Moszna-ParcelaTermin rozmowy: 1.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Prosta rozmowa kwalifikacyjna w miłej atmosferze. Rozmawiałem z kierowniczką Dachsera. Większość pytań dotyczyła moich wcześniejszych prac. Np. czym się zajmowałem w tej firmie? Jakie obowiązki miałem w tej firmie? Dlaczego zrezygnowałem z tej posady? Czemu tutaj pracowałem tylko pół roku? Same takie, których się można spodziewać. Nie wszystko da się napisać w CV.

  Zapytała mnie jeszcze czy mam ważne uprawnienia na widlaki? Czy potrafię obsługiwać skaner i komputer? Czy mogę pracować na zmiany? Ile chciałbym zarobić? Kiedy mogę zacząć pracę?

  Ogólnie wszystko bardzo w porządku. Bo pytała tylko o istotne rzeczy, nie przeciągała rozmowy. Wszystko trwało bardzo krótko i tak jak napisałem wcześniej było sympatycznie.