Cursor

Administracja biurowa

O Cursor

Jesteśmy ekspertami z obszaru wsparcia procesów sprzedaży i logistyki. Specjalizujemy się w planowaniu i realizacji złożonych projektów sprzedażowych, obsłudze logistycznej materiałów marketingowych oraz sektora e-commerce, budowie i zarządzaniu strukturami handlowymi, merchandisingu oraz promocji.

Korzystamy z zaawansowanych technologii, dopasowanych do systemów i procesów naszych klientów. Zarządzamy jednymi z największych w Polsce centrami logistycznymi dedykowanymi obsłudze materiałów marketingowych oraz sektora e-commerce. Dysponujemy siecią kilku tysięcy pracowników terenowych. Do grona naszych klientów należy ponad 400 firm z branży FMCG, finansowej, telekomunikacyjnej oraz farmaceutycznej.

Jesteśmy laureatami prestiżowych wyróżnień: Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, Outsoucer Roku.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Pracowałam jako sprzedawca

Sprzedawca
Pracowałam jako sprzedawca dla Cursora. Byłam zatrudniona na określony czas na część etatu co dla mnie było idealnym układem.

Zdążyłam zarobić tyle ile potrzebowałam i nie czułam żebym się bardzo przemęczyła tą pracą.

Grafik ustalaliśmy sami dlatego nie pojawiały się problemy w tym względzie. Nie było też problemów z wypłacalnością co dla ludzi na tymczasowej umowie jest najważniejsze.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy