Cotel

Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż

O Cotel

Call Center Cotel to lider w dziedzinie usług outsourcingowych, takich jak telemarketing. Oferuje swoim klientom usługi na wysokim poziomie, a to dzięki profesjonalnej kadrze trenerskiej, która czuwa nad prowadzonymi przez firmę szkoleniami. Pracownicy to głównie studenci, jednocześnie pracujący i studiujący, dlatego praca w Cotel to możliwość bycia częścią dynamicznego, młodego zespołu.

Siedziba firmy znajduje się w centrum Wrocławia.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nie jest to praca dla każdego

Obsługa telefoniczna klienta
Okazało się że praca na słuchawce to nie jest praca dla mnie. Bardzo denerwowali mnie niemili klienci. No trzeba mieć do nich po prostu cierpliwość, bo inaczej się nie da, człowiek zwariuje po prostu.

A jeśli chodzi o warunki zapewniane przez pracodawcę, to na wielki plus, bo stawki jak na tego typu pracę wysokie, grafik elastyczny i ogólnie atmosfera i relacje szef-pracownik na dobrym poziomie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Konsultantka telefoniczna (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 7.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Do tej pory pamiętam jak byłam na tej rozmowie mimo, że tyle czasu od tego minęło. Nie chodzi o to, że rozmowa była trudna czy coś tylko to była moja jedna z pierwszych rozmów rekrutacyjnych tak w ogóle. Szukałam pracy na okres wakacji i oni nie mieli praktycznie żadnych wymagań to wysłałam cv i potem poszłam na rozmowę.

Wtedy dowiedziałam się jakie oni warunki proponują, na jakie pieniądze można liczyć. A pytania...to nie było ich dużo, o to czemu chce pracować, kiedy mogę zaczynać i jak sobie to wszystko wyobrażam. Więcej niezbyt pamiętam, ale to dosłownie symboliczne pytania tyle tylko, że jakieś trzeba zadać. Oni chyba często ludzi szukają.