CONNECTIS

Nowe technologie / IT

O CONNECTIS

Connectis świadczy usługi outsourcingowe na rynku IT. Zatrudniając ponad 44 tysiące specjalistów proponuje korzystanie z usług zarówno pojedynczych pracowników, jak i całych zespołów. Dodatkowo Connectis oferuje także nowoczesne oprogramowanie stworzone na potrzeby klienta. Firma działa od 20 lat, obecnie już w 14 krajach, dbając, aby systemy informatyczne działały prawidłowo.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

W takiej firmie to chce się pracować

Developer
Mi tam zupełnie serio się podobało. Minus to może być tylko jeden, że nie ma gdzie awansować ale to wszędzie na takim stanowisku jest ten minus. Czasami da się przejść na seniora i to tyle.

Plusów cała masa: super atmosfera, super wysokie wynagrodzenia, fajne benefity, super godziny pracy, prawidłowy stosunek do pracowników, traktowanie ludzi jak ludzi, super szkolenia do wyboru, wyjazdy i wyjścia integracyjne. Jak w tytule w takiej firmie to naprawdę chce się pracować.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Web Developer (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Podobało mi się to, że nie patrzą na skończone studia tylko na doświadczenie. Byłem tam na dwóch rozmowach, pierwszej z przedstawicielami Connectisa, drugiej dodatkowo z przedstawicielem banku, dla którego projekt miał być realizowany. W trakcie obu pytania padły w sumie podobne. Jakie mam doświadczenie w pracy Web Developera? Jakie wcześniej projekty prowadziłem? Jak długo pracowałem z Angularem? Czy lubię pracować w zespole? Jakie mam oczekiwania finansowe? Gdzie się widzę za kolejne 5 lat? Jakie są moje wady i zalety? Czemu odszedłem z poprzedniej pracy?

Nie pytali o nic zaskakującego, a rozmowę prowadzili w chilloutowej atmosferze, więc nawet nie zdążycie się zestresować. Wydają się bardzo sensowym pracodawcą, przynajmniej tak po samym spotkaniu oceniając.