Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Coca-Cola HBC

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Coca-Cola HBC

Coca-Cola HBC Polska jest liderem na polskim rynku pod względem produkcji i sprzedaży napojów bezalkoholowych. W Polsce zatrudniamy prawie 2200 osób, współpracujemy z 3900 dostawcami, a nasze produkty można znaleźć w ponad 120 tysiącach sklepów w całym kraju. Posiadamy trzy zakłady produkcyjne (w Radzyminie, Staniątkach k. Niepołomic oraz Tyliczu) oraz 14 lokacji sprzedażowych w całej Polsce. 

Produkujemy, dystrybuujemy i sprzedajemy najbardziej znane marki napojowe świata: Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Powerade ION4, Nestea, Burn, Monster Energy, Cappy i Kropla Beskidu.  


Pozycja lidera oraz renoma naszych produktów motywują nas do pracy na najwyższym poziomie. Inwestujemy w Talenty, rozwijamy przyszłych liderów i ciągle sie doskonalimy, tak by jako pierwsi wykorzystać nowe możliwości.


Coca-Cola HBC Polska jest częścią Grupy Coca-Cola Hellenic, która działa w 28 krajach, obsługując ponad 560 mln konsumentów. Firma ma siedzibę w Atenach i jest notowana na giełdach w Atenach, Nowym Jorku oraz Sydney. Wspólnie z The Coca-Cola Company tworzymy system Coca-Cola.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dużo stresu, ale dobre wynagrodzenie

specjalista ds. sprzedaży
Ciekawa i na pewno znana firma, więc chociażby dlatego warto. Zwłaszcza, jeżeli jest się dopiero na starcie swojej kariery. Na dalszych jej etapach może już nie być tak fajne, bo jednak możliwości rozwoju zawodowego nie są tutaj zbyt duże. Ale złapać trochę doświadczenia się da, a w dodatku za niezłe pieniądze więc to niewątpliwe plusy pracy w Coca-Coli. Do największych minusów zaliczyłbym jednak stres. Sporo się tu dzieje, środowisko pracy jest dynamiczne, a do tego jest duża presja na wyniki, w związku z czym czasem bywa ciężko. Oczywiście można sobie z tym poradzić, ale przy okazji straci się też trochę nerwów. Ale jak komuś to nie przeszkadza, to na pewno mu się spodoba w tej firmie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Kluczowych Klientów (Praca)

Branża: FMCGMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Ja też miałem tyle szczęścia co ktoś kto tu wcześniej napisał o swojej rozmowie. Tak samo jedno spotkanie i koniec nawet pytania były częściowo podobne.

U mnie były o doświadczenie ze sprzedaży i z obsługi klienta, umiejętności np. komunikacyjne, negocjacyjne, sukcesy i porażki, prawo jazdy, znajomość okolicy, wynagrodzenie i pakiet Office.

Teoretycznie pytania podstawowe, ale myślę, że firma ma tak dużo kandydatów że sobie wybiera tych najlepszych z najlepszych. Na pewno konkurencja jest duża.

Czy mogę coś poradzić... nic tylko postarać się wypaść jak najlepiej