Cloudware Polska

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Cloudware Polska

Misją Cloudware Polska jest dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań informatycznych opartych na najnowszych trendach. Firma zapewnia wysoką jakość i innowacyjność w dziedzinie systemów przetwarzania danych i archiwizacji danych. Jednym z głównych celów firmy jest promowanie i wdrażanie rozwiązań Cloud Computing, oparte na najnowszych technologiach. Poza tym firma dąży do automatyzacji procesu monitorowania i sprawozdawczości, zapewnienie ciągłości i kompletności monitorowania, konsolidacji informacji o stanie środowiska IT.

Nowe OpinieDodaj

3.4

W sam raz na początek kariery

2016-05-20
anonimowo
To taka firma w sam raz na start. Bo wypłata na kolana nie powala… benefitów nie ma… ale za to jeśli chodzi o doświadczenie to chyba lepiej nie można trafić. Można się mnóstwo rzeczy nauczyć, a przy okazji ludzie są świetni, więc cały ten proces przebiega można powiedzieć bezboleśnie.

Także na początek kariery zawodowej to jeden z lepszych wyborów, a jeśli ktoś chce tu dłużej zostać, to musi się liczyć z tym, że milionów nie zarobi, choć pracę będzie miał ciekawą.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Programista PHP (Praca)

2016-02-24
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 8.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz