Cloudware Polska

Nowe technologie / IT

O Cloudware Polska

Misją Cloudware Polska jest dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań informatycznych opartych na najnowszych trendach. Firma zapewnia wysoką jakość i innowacyjność w dziedzinie systemów przetwarzania danych i archiwizacji danych. Jednym z głównych celów firmy jest promowanie i wdrażanie rozwiązań Cloud Computing, oparte na najnowszych technologiach. Poza tym firma dąży do automatyzacji procesu monitorowania i sprawozdawczości, zapewnienie ciągłości i kompletności monitorowania, konsolidacji informacji o stanie środowiska IT.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

W sam raz na początek kariery

anonimowo
To taka firma w sam raz na start. Bo wypłata na kolana nie powala… benefitów nie ma… ale za to jeśli chodzi o doświadczenie to chyba lepiej nie można trafić. Można się mnóstwo rzeczy nauczyć, a przy okazji ludzie są świetni, więc cały ten proces przebiega można powiedzieć bezboleśnie.

Także na początek kariery zawodowej to jeden z lepszych wyborów, a jeśli ktoś chce tu dłużej zostać, to musi się liczyć z tym, że milionów nie zarobi, choć pracę będzie miał ciekawą.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Programista PHP (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 8.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Inne
Ogólny komentarz

Akurat szukałem pracy jako programista, kiedy wyskoczyła mi ta oferta. Szybko przeanalizowałem wymagania i swoje kompetencje i okazało się, że jest sens aplikować. Słyszałem wcześniej o tej firmie same dobre rzeczy, dlatego byłem zdeterminowany, by się tam dostać.

Zaproszenie na rozmowę nastąpiło dosyć szybko, a na miejscu rozmawialiśmy już głównie o moim doświadczeniu przy podobnych projektach. CV poszło w kąt ;) i po prostu gadałem o tym, co do tej pory zdziałałem jako programista, na czym pracuję, jakie były moje wcześniejsze projekty. Pełen przekrój przez moje umiejętności można powiedzieć.

Dopytywali o znajomość PHP OOP, HTML, SQL, CSS, Javascript. Ale moim zdaniem to kompletne podstawy, więc bez tego bym nawet nie aplikował. W każdym razie padło kilka "podchwytliwych" pytań dotyczących mojej wiedzy. W sumie to nie były zbyt trafione, bo były banalne ;)

Rozmowę wspominam miło i jak najbardziej polecam.