Chatham Financial

Doradztwo / Konsulting, Finanse / Ekonomia

O Chatham Financial

Chatham Financial is a global risk management advisory services and technology solutions firm serving clients in the areas of interest rate, foreign currency, commodity hedging, hedge accounting, regulatory compliance and debt and derivatives valuations. As a purpose driven organization, we are committed to making a positive influence on our clients, our associates, our communities and the capital markets at large.


Founded in 1991, Chatham is a market leader serving more than 1,200 clients annually, through a global team of risk management advisors, CPAs, analysts and technology and software developers, from our offices in the U.S., Europe and Asia.


The Krakow Office, founded in June 2007, is not an outsourcing center. Rather, we play a major role in serving Chatham’s clients as part of a global team. Our office is an integral part of the Chatham worldwide organization, involved in intellectually challenging and highly impactful work. Team members in our Krakow Office work closely with the U.K., Asia, Australia and U.S. teams.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super firma, duże możliwości

anonimowo
Chyba napisaliście wszystko, co trzeba było napisać, bo ja mam niewiele do dodania. Dla mnie fajna forma, z perspektywami, jak się ktoś przyłoży to i awansuje i ma dobre warunki współpracy, bo jak ktoś jest dobry, to dostaje za to pieniądze, chyba prosta sprawa. Ogólnie rzecz biorąc każdemu bym polecił pracę w tej firmie, bo jest fajnie i uczciwie, ludzie super, także nie ma się co zastanawiać ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Database Administrator (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Testy online
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Najpierw bardzo, bardzo wnikliwie sprawdzają, czy warto się w ogóle z kimś spotykać i za to wielki plus dla nich. Selekcja jest ostra, bo najpierw wypełnia się testy online. Trudne testy, umówmy się. Mnóstwo pytań z wiedzy praktycznej i teoretycznej o T-SQL, TDE, SQL Server i PowerShell. Plus rzecz jasna test z angielskiego, też przekopujący się przez wszystkie możliwe formy sprawdzenia znajomości języka. Myślę, że 90% kandydatów na tym etapie odlatuje.

Jak jakimś cudem się uda, zapraszają na rozmowę. Rozmowa tylko po angielsku, więc i mówić trzeba umieć, w dodatku używając profesjonalnych sformułowań. Nie pytają o wiedzę, bo to już sprawdzili. Interesuje ich doświadczenie, oczekiwania wobec firmy, dyspozycyjność. Dla mnie to była ciekawa, ale trudna rekrutacja.