CGI Information Systems and Management Consultants

Doradztwo / Konsulting, Nowe technologie / IT

O CGI Information Systems and Management Consultants

CGI zajmuje się świadczeniem usług konsultingowych z zakresu IT dla takich branż, jak telekomunikacja, bankowość, ubezpieczenia, energetyka, produkcja czy handel. Firma posiada 24 ośrodki kompetencyjne na 4 kontynentach. W Polsce działała m.in. dla Orange, Credit Agricole, Poczty Polskiej, Energi oraz T-Mobile. Oddział warszawski CGI to Polskie Centrum Dostarczania Usług, które obsługuje klientów ze wszystkich krajów europejskich.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo dobra firma chociaż chyba mało znana

anonimowo
CGI zasłużyło na dobrą opinię. Pracowałem tam na tyle długo żeby się zorientować jak funkcjonują. Na pewno bym ich pochwalił za podejście do pracowników w sensie dobre wynagrodzenia i jeszcze do tego benefity pozapłacowe. Miałem super dojazd, bo biuro mają w centrum. Na plus jeszcze u nich były szkolenia i ludzie po prostu. Fajnie mi się tam pracowało
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Konsultant (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 9.2014
Proces rekrutacji: 5 etapów
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa miała w sumie 5 etapów. Tak właściwie to nie sama rozmowa, a rekrutacja. W każdym razie na początek jest telefon od HR i taka wstępna rozmowa o kompetencjach i czy się nadajesz do pracy, ogólnie to taka odpytka z CV.

Drugi telefon to rozmowa już z kimś z działu na tematy techniczne, w sumie takie rozpoznanie, czy się znasz na temacie. Zaprosili mnie też wtedy na etap stacjonarny.

I na miejscu jest najpierw rozmowa z kimś z działu właśnie na tematy związane z zagadnieniami technicznymi, z programowaniem, sprawdzają, czy ma się odpowiednią wiedzę na takie stanowisko, później rozmowa z TL była i tu takie sprawy bardziej hr-owe w sumie.

Oni wspólnie decydują, czy ktoś się nadaje i po tym jest jeszcze jedna rozmowa, tym razem już z kimś z działu HR no i tam pytania dotyczące zasad współpracy itp.