CGI Information Systems and Management Consultants

Doradztwo / Konsulting, Nowe technologie / IT

O CGI Information Systems and Management Consultants

CGI zajmuje się świadczeniem usług konsultingowych z zakresu IT dla takich branż, jak telekomunikacja, bankowość, ubezpieczenia, energetyka, produkcja czy handel. Firma posiada 24 ośrodki kompetencyjne na 4 kontynentach. W Polsce działała m.in. dla Orange, Credit Agricole, Poczty Polskiej, Energi oraz T-Mobile. Oddział warszawski CGI to Polskie Centrum Dostarczania Usług, które obsługuje klientów ze wszystkich krajów europejskich.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo dobra firma chociaż chyba mało znana

2016-03-14
anonimowo
CGI zasłużyło na dobrą opinię. Pracowałem tam na tyle długo żeby się zorientować jak funkcjonują. Na pewno bym ich pochwalił za podejście do pracowników w sensie dobre wynagrodzenia i jeszcze do tego benefity pozapłacowe. Miałem super dojazd, bo biuro mają w centrum. Na plus jeszcze u nich były szkolenia i ludzie po prostu. Fajnie mi się tam pracowało
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Konsultant (Praca)

2016-05-16
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 9.2014
Proces rekrutacji: 5 etapów
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa miała w sumie 5 etapów. Tak właściwie to nie sama rozmowa, a rekrutacja. W każdym razie na początek jest telefon od HR i taka wstępna rozmowa o kompetencjach i czy się nadajesz do pracy, ogólnie to taka odpytka z CV.

Drugi telefon to rozmowa już z kimś z działu na tematy techniczne, w sumie takie rozpoznanie, czy się znasz na temacie. Zaprosili mnie też wtedy na etap stacjonarny.

I na miejscu jest najpierw rozmowa z kimś z działu właśnie na tematy związane z zagadnieniami technicznymi, z programowaniem, sprawdzają, czy ma się odpowiednią wiedzę na takie stanowisko, później rozmowa z TL była i tu takie sprawy bardziej hr-owe w sumie.

Oni wspólnie decydują, czy ktoś się nadaje i po tym jest jeszcze jedna rozmowa, tym razem już z kimś z działu HR no i tam pytania dotyczące zasad współpracy itp.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz