Cerkamed

Farmaceutyka / Medycyna
brak

O Cerkamed

CERKAMED rozpoczął swoją działalność na początku lat 90tych jako dwuosobowa, rodzinna firma. Pierwszymi produktami były przyłbice ochronne dla dentystów. Po kilku latach oferta produktów poszerzyła się o materiały stomatologiczne na bazie substancji chemicznych, służące do leczenia kanałowego. Wtedy też firma wprowadziła system jakości obowiązujący w produkcji wyrobów medycznych zgodny z normami ISO.
Do tej pory sukcesywnie opracowywane są i wprowadzane na rynek nowe wyroby służące do leczenia stomatologicznego.
Nasz zakład mieści się na terenie byłej Huty Stalowa Wola.
Obecnie zatrudniamy ponad 100 pracowników a liczba ta ciągle rośnie. Nasz szybki rozwój zawdzięczamy przede wszystkim dbałości o szczegóły. Nasze produkty są dokładnie projektowane z uwzględnieniem potrzeb klientów a na każdym etapie produkcji sprawdzana jest ich jakość.

Swoje produkty prezentujemy na największych targach dentystycznych w kraju i na świecie .
Każdego roku odwiedzamy kilkadziesiąt krajów w poszukiwaniu nowych rynków zbytu, a obecnie nasze produkty wysyłamy do ponad 70-ciu państw.

Nasza firma stawiając na rozwój poszukuję ludzi z potencjałem, gotowych podjąć nowe wyzwania.
Jeśli jesteś ambitny, lubisz wyzwania i jesteś otwarty na zmiany, to właśnie Ciebie szukamy. Oferujemy ci stałe zatrudnienie, ciekawą pracę, możliwość wyjazdów służbowych w ciekawe miejsca na świecie, prace w zespole ludzi pozytywnie nastawionych do świata.
Daj sobie szansę i zgłoś się do nas.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobrze tu pracować

Handlowiec
W Cerkamed pracuję od ok. roku i uważam, że zatrudnienie się tu było bardzo dobrą decyzją. Ta firma to pełen profesjonalizm. Docenia się tu każdego pracownika, a nasza wspólna praca składa się na sukces firmy i to się tu realnie odczuwa. Panuje tu atmosfera współpracy a nie wyścigu szczurów. Pracy jest dość dużo, ale z czasem uczy to odpowiedniej organizacji oraz znajdowania niestandardowych rozwiązań sprzedażowych. Zdobywa się tu nie tylko doświadczenie w handlu, ale z racji branży również wiedzę z zakresu stomatologii. Z pewnością jest to miejsce dla osób ambitnych, które chcą się rozwijać i lubią nowe wyzwania. Dla mnie praca tu właśnie takim wyzwaniem jest, ale w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu. Ludzie tu zatrudnieni myślą w sposób nieszablonowy dzięki czemu firma nieustannie wprowadza na rynek stomatologiczny intrygujące i innowacyjne rozwiązania. Cerkamed oferuje pracownikom również wyjazdy służbowe także istnieje też opcja zwiedzenia kawałka świata ;)
Jeśli chodzi o benefity to pracownicy mają zapewnione darmowe zabiegi spa oraz fizjoterapeutyczne w siedzibie firmy. Co jakiś czas rozdawane są również darmowe wejściówki do klubów sportowych. Każdy może również skorzystać z grupowego zakładowego ubezpieczenia.
Mnie to wszystko przekonuje w 100% do pracy tu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Handlowiec (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: Stalowa WolaTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie rozmowa kwalifikacyjna w Cerkamed. Całość odbyła się w bardzo przyjaznej i luźnej atmosferze, ale jednocześnie była profesjonalna, ciekawa i merytoryczna. Polecam się przygotować co nieco z kwestii produktowych bo jest to bardzo dobrze widziane, a i tak pytają o to na rozmowie. Trzeba też opanować kilka pojęć stomatologicznych oraz substancji chemicznych, co nie zawsze jest łatwe, ale warto się do tego przyłożyć. Pozostałe pytania jakie padały na rozmowie to już raczej standard - dotychczasowe doświadczenie, sukcesy zawodowe i życiowe, ale również porażki i wyciągnięte z nich wnioski. Musiałam też kilka definicji powiedzieć swoimi słowami w celu weryfikacji czy na pewno je rozumiem. Złożono mi ofertę pracy i jeśli będzie tak pozytywnie jak na rozmowie to świetnie!