Cegedim Group Poland

Farmaceutyka / Medycyna

O Cegedim Group Poland

Cegedim Group Poland to firma zajmująca się tworzeniem wysokiej jakości oprogramowania oraz zarządzaniem tworzonymi projektami.

Jakość usług świadczonych przez firmę poświadcza opieranie się o TIL i normy ISO 20000. Te rozwiązania stosowane są przede wszystkim do usług powiiązananych z hostingiem aplikacji. Kluczowe zasoby działu IT mają certyfikat ITIL.

Ponadto Grupa Cegedim pochwalić się może międzynarodowym certyfikatem ISAE3402 / SSAE16 dla swoich danych usług hostingowych.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Na start i na dłużej

2016-05-08
anonimowo
Spotkałam się z tym, że ludzie myślą o tej firmie jako o czymś na chwilę a później okazuje się, że zostają na dłużej :) Także nie ma co zakładać, że jest się tu tylko na jakiś czas. Nie wiem co to zmienia w podejściu do samej pracy, bo i tak trzeba się przecież starać :)

Awansować się raczej nie dawało, ale można się było uczyć od innych i pracować w zupełnie bezstresowej atmosferze co jest bardzo rzadkie :) Wiadomo,że organizowali szkolenia z nowych produktów, ale poza tym nie trafiłam na żadne inne szkolenie. Duży plus to byli ludzie i atmosfera :) Tak się od razu lepiej pracowało i chciało do tej pracy przychodzić :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz