Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Cegedim Group Poland

Farmaceutyka / Medycyna

O Cegedim Group Poland

Cegedim Group Poland to firma zajmująca się tworzeniem wysokiej jakości oprogramowania oraz zarządzaniem tworzonymi projektami.

Jakość usług świadczonych przez firmę poświadcza opieranie się o TIL i normy ISO 20000. Te rozwiązania stosowane są przede wszystkim do usług powiiązananych z hostingiem aplikacji. Kluczowe zasoby działu IT mają certyfikat ITIL.

Ponadto Grupa Cegedim pochwalić się może międzynarodowym certyfikatem ISAE3402 / SSAE16 dla swoich danych usług hostingowych.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jak na korpo jest super

Anonimowo
Zawsze zrażałam się do korporacji, ale ta okazała się całkiem “ludzka”. Atmosfera w zespole była niekorporacyjna, nie było niezdrowej rywalizacji. To m.in. dlatego zostałam w Cegedim Group Poland przez 1,5 roku. Wynagrodzenie było wysokie, mogłam liczyć na premię gdy dawałam z siebie więcej niż 100 procent. Mają bardzo fajny system wynagrodzeń. Nie ma w tej pracy stuprocentowych minusów. Może jedynie nadgodziny czasem mi przeszkadzały. Ilość benefitów jest satysfakcjonująca. Poprawiłabym komunikację i te nadgodziny, poza tym jest ok.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance