Logo Capita (Polska) Sp. z o.o
+ Dodaj opinię

Capita (Polska) Sp. z o.o

Inne
501+

Capita zatrudnia 63 000 pracowników w Europie, Indiach i Afryce Południowej. W Polsce zatrudniamy w dwóch lokalizacjach: Krakowie i Łodzi. Jako firma brytyjska realizujemy usługi dla różnych sektorów takich jak HR, edukacja, transport, zakupy, IT, ubezpieczenia i finanse. Pracujemy dla sektora prywatnego i rządu brytyjskiego.

Kariera w Capita (Polska) Sp. z o.o
więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Kogo szukamy?

Wartości

Atmosfera

Rozwój

Warunki

Co robimy?

Szukamy szybko uczących się, ambitnych ludzi

Różnorodność projektów jest nam szczególnie bliska. W Krakowie zajmujemy się finansami i księgowością, IT, ubezpieczeniami, HR-em, administracją, obsługą prawną oraz obsługą klienta. W Łodzi skupiamy naszą pracę na usługach finansowo-księgowych oraz obsłudze klienta. Mówimy w ponad 11 językach! W Krakowie szukamy osób, które chcą tuż po studiach rozpocząć swoją karierę na pełnych obrotach. Oczywiście stawiamy nie tylko na rozwój zawodowy, ale również na Twoją edukację. Nie przejmuj się zajęciami na uczelni - w naszym biurze w Łodzi dostosujemy nasz grafik do Twoich obowiązków. Szukamy młodych i ambitnych ludzi, którzy pokochają Capitę tak, jak my. Nie musisz mieć super doświadczenia. Wystarczy chęć do nauki i zdobywania wiedzy.

Razem możemy więcej

Sukces zależy od nas samych. Lubisz współpracę z ludźmi? Nie boisz się mówić o swoich pomysłach? Kreatywność jest Twoją mocną stroną? Jeśli tak - jesteś na dobrej drodze, żeby razem z nami osiągnąć sukces! W Capicie traktujemy naszych pracowników po partnersku. Cenimy: otwartość, uczciwość, transparentność w działaniu oraz pomysłowość - myślimy i skupiamy się na innowacjach. Współpracujemy, skupiając się na ludziach, którzy tworzą relacje. Jesteśmy skuteczni i zawsze spełniamy obietnice. Teamwork makes the dream work!

#Join #Develop #Enjoy

Lubisz nosić jeansy do pracy? Nie mamy dress codu. Sztywne krawaty nie są dla nas. Cenimy indywidualność i różnorodność. U nasz poczujesz się swobodnie, tak jak w gronie dobrych znajomych. Tworzymy niepowtarzalną atmosferę. Razem pracujemy i razem świętujemy – i w pracy, i po pracy. Pieczenie ciast, przygotowywanie gofrów i soków czy Capita Master Chef to tylko niektóre z akcji, w których możesz wziąć udział. Uwielbiamy pomagać innym! Co roku bierzemy udział w maratonach i znanych wydarzeniach charytatywnych. Gdy w grę wchodzi pomoc potrzebującym ludziom i zwierzakom, dla naszego Charity Team nie ma rzeczy niemożliwych. Nasze motto to #Join #Develop #Enjoy. Bo praca w Capicie to coś więcej, niż ""dedlajny” i ""targety”."

Czym jest rozwój w Capicie?

"Nasza firma oferuje dwie ścieżki rozwoju: ekspercką i kierowniczą. Historia Bartka to świetny przykład tego, jakie możliwości dajemy naszym pracownikom. Bartek jest z nami od 2012 roku, od kiedy Capita zaczęła działać w Krakowie. Zaczynał od stanowiska związanego z administracją danych w projekcie reportingowym. Po zakończeniu projektu, zmienił zespół i rozpoczął pracę w obszarze benefitów pracowniczych. Dzięki wewnętrznym przejściom między równoległymi stanowiskami, Bartek miał możliwość sprawdzenia się w zupełnie różnych procesach i rodzajach zadań, w zależności od swoich zainteresowań i cech osobowości. Po 3 latach został starszym specjalistą a obecnie pełni rolę Team Leadera. A jaka będzie Twoja historia w Capicie? :)"

Pracuj w samym sercu miasta, 7,5 godziny dziennie

W Krakowie znajdujemy się przy ulicy Lubicz. Jedynie 600 metrów dzieli Cię od Rynku Głównego, a tylko 400 metrów od Dworca Głównego. Nasza łódzka siedziba jest zlokalizowana z kolei 2 minuty spacerem od przystanku autobusowego i tramwajowego, a do centrum miasta dotrzesz pieszo w niecałe 10 minut. Co więcej, pracujemy mniej niż 8 godzin dziennie, bo w tym czasie mamy 30-minutową przerwę na lunch.

Świadczymy usługi dla innych firm

Obsługa klienta, usługi finansowe, zarządzanie zasobami ludzkimi, IT, usługi ubezpieczeniowe, prawne oraz zaopatrzenie - oferujemy szeroki wachlarz pracy. Na pewno znajdziesz obszar dla siebie. Na co dzień zajmujemy się zarówno bardzo prostymi procesami, jak sprawdzanie poprawności danych w plikach, kontakt z klientem czy zarządzanie kalendarzem, jak i bardziej skomplikowanymi, np. zamykaniem ksiąg głównych, reportingem czy analizą i mapowaniem procesów IT. Mamy stanowiska indywidualne, jak i skupiające się na pracy w zespole - sprawdź, jakie możliwości czekają na Ciebie!

Benefity

Sprawdź, na jakie benefity pracownicze możesz u nas liczyć

Tak to u nas wygląda!

Obejrzyj zdjęcia biura, z wydarzeń firmowych i inne

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej

+7 zdjęć

Opinie o Capita (Polska) Sp. z o.o

(7)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

Wyróżniona opinia

7 opinii

3.7

4.3Atmosfera

4.1Benefity

3.0Możliwość rozwoju

3.0Wynagrodzenie

4.3Work/life balance

26.06.2018
4.0

Całkiem ciekawa firma

Mnie się nawet podoba w tej firmie. W każdym miejscu są jakieś wady i Capita nie jest tu wyjątkiem, ale jednak jest też tu sporo plusów. Przede wszystkim to miejsce robią ludzie – dużo fajnych osób z pozytywnym nastawieniem, więc w takiej atmosferze pracuje się przyjemnie. Odpowiada mi też lokalizacja, mam dosyć blisko, więc się nie spóźniam, chociaż i tak są elast...
więcej

Oferty pracy Capita (Polska) Sp. z o.o

(3)

Przejrzyj polecane i wciąż dostępne oferty

Praktyki
Dodano: 29 dni temu
Capita is a leading business services provider with over 63,000 employees, operating in the UK, Europe, India and South Africa. Capita Polska supports clients across a range of sectors, including e...
Praktyki
Dodano: 12 dni temu
Capita is a leading business services provider with over 63,000 employees, operating in the UK, Europe, India and South Africa. Capita Polska supports clients across a range of sectors, including ...
Praktyki
Dodano: 13 dni temu
Capita is a leading business services provider with over 63,000 employees, operating in the UK, Europe, India and South Africa. Capita Polska supports clients across a range of sectors, including ...
Zobacz wszystkie oferty