Can-Pack

Przemysł / Produkcja

O Can-Pack

CAN-PACK S.A. jest producentem i dystrybutorem opakowań metalowych. Na rynku działa od ponad 20 lat. Przez ten czas firmie udało się zyskać pozycję lidera w branży opakowań napojowych. Swoje produkty dystrybuuje w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, Zachodniej, w Azji oraz w Afryce.

Na chwilę obecną CAN-PACK S.A. jest podstawową spółką Grupy Can Pack stanowiącą centrum zarządzania Grupą. W zakładach firmy pracuje ponad 4000 ludzi, a produkcja szacowana jest na 11 mld sztuk puszek napojowych, 30 mld sztuk zamknięć do butelek i ponad 1 mld opakowań metalowych dla przemysłu spożywczego.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Z mojej oceny wychodzi, że firma na 4

2016-05-27
anonimowo
Z mojej oceny punktowej wychodzi, że firma jest na 4, czyli ocenę dobrą. Pozytywnych stron mieli więcej niż negatywnych. Do pozytywnych zaliczam atmosferę, benefity pozapłacowe, godziny pracy, wysokość wynagrodzeń i to, że zatrudnienie było bardzo stabilne.

Negatywne rzeczy były w sumie trzy 1. to małe szanse na awans 2. to, że budżet przeznaczony na szkolenia miał ograniczenia 3. że nie mówili od razu jakie są zasady ścieżki kariery
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Asystent ds. oceny ryzyka handlowego (Praca)

2016-06-26
Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 5.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Najpierw wypełnia się formularz - pytania w formularzu dotyczą i dotychczasowego doświadczenia i wykształcenia i dlaczego chce się pracować w Can-Pack. Zresztą widzę, że ktoś już pisał, że najpierw jest formularz. Później jak się to wypełni to się przechodzi do faktycznej rozmowy rekrutacyjnej. Pytania przewidywalne, bo wypytują o doświadczenie jeśli się jakieś ma, o wykształcenie, poziom znajomości programów - u mnie Excel i SAP, oczekiwania zawodowe i w stosunku do tej pracy. Trafia się też na pytania po angielsku, ale to są dosłownie 1-2 rzeczy.