Can-Pack

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Can-Pack

CAN-PACK S.A. jest producentem i dystrybutorem opakowań metalowych. Na rynku działa od ponad 20 lat. Przez ten czas firmie udało się zyskać pozycję lidera w branży opakowań napojowych. Swoje produkty dystrybuuje w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, Zachodniej, w Azji oraz w Afryce.

Na chwilę obecną CAN-PACK S.A. jest podstawową spółką Grupy Can Pack stanowiącą centrum zarządzania Grupą. W zakładach firmy pracuje ponad 4000 ludzi, a produkcja szacowana jest na 11 mld sztuk puszek napojowych, 30 mld sztuk zamknięć do butelek i ponad 1 mld opakowań metalowych dla przemysłu spożywczego.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Z mojej oceny wychodzi, że firma na 4

2016-05-27
anonimowo
Z mojej oceny punktowej wychodzi, że firma jest na 4, czyli ocenę dobrą. Pozytywnych stron mieli więcej niż negatywnych. Do pozytywnych zaliczam atmosferę, benefity pozapłacowe, godziny pracy, wysokość wynagrodzeń i to, że zatrudnienie było bardzo stabilne.

Negatywne rzeczy były w sumie trzy 1. to małe szanse na awans 2. to, że budżet przeznaczony na szkolenia miał ograniczenia 3. że nie mówili od razu jakie są zasady ścieżki kariery
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Asystent ds. oceny ryzyka handlowego (Praca)

2016-06-26
Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 5.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz