Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Can-Pack

Przemysł / Produkcja

O Can-Pack

CAN-PACK S.A. jest producentem i dystrybutorem opakowań metalowych. Na rynku działa od ponad 20 lat. Przez ten czas firmie udało się zyskać pozycję lidera w branży opakowań napojowych. Swoje produkty dystrybuuje w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, Zachodniej, w Azji oraz w Afryce.

Na chwilę obecną CAN-PACK S.A. jest podstawową spółką Grupy Can Pack stanowiącą centrum zarządzania Grupą. W zakładach firmy pracuje ponad 4000 ludzi, a produkcja szacowana jest na 11 mld sztuk puszek napojowych, 30 mld sztuk zamknięć do butelek i ponad 1 mld opakowań metalowych dla przemysłu spożywczego.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Sporo się nauczyłem

anonimowo
Mogło być, ale tylko na jakiś czas. A to głównie przez niezbyt wysokie wynagrodzenie. Wolałem jednak poszukać czegoś lepiej płatnego. Chociaż sama praca w Can-Pack była ok. Miła atmosfera, fajni ludzie, parę bonusów do pensji… Ale na dłuższą metę to było dla mnie za mało. Ale doświadczenie i jakaś wiedza zarówno teoretyczna jak i praktyczna wpadły, więc to sobie chwalę. Można się było uczyć i od współpracowników i od przełożonych i na szkoleniach, bo parę zorganizowali. To na pewno liczę na plus.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Asystent ds. oceny ryzyka handlowego (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 5.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Najpierw wypełnia się formularz - pytania w formularzu dotyczą i dotychczasowego doświadczenia i wykształcenia i dlaczego chce się pracować w Can-Pack. Zresztą widzę, że ktoś już pisał, że najpierw jest formularz. Później jak się to wypełni to się przechodzi do faktycznej rozmowy rekrutacyjnej. Pytania przewidywalne, bo wypytują o doświadczenie jeśli się jakieś ma, o wykształcenie, poziom znajomości programów - u mnie Excel i SAP, oczekiwania zawodowe i w stosunku do tej pracy. Trafia się też na pytania po angielsku, ale to są dosłownie 1-2 rzeczy.