Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Cadence

Nowe technologie / IT, Przemysł / Produkcja

O Cadence

Electronics today can be found everywhere – in your pocket, in your tablet or laptop, in your car, at your workplace, and in buildings and homes. Smartphones and other mobile devices combine incredible compute power with the ability to be connected anywhere, any time. Hundreds of thousands of applications or “apps” are available for a myriad of connected devices.

Behind this newly connected, application-rich world is a quiet revolution in semiconductor design and manufacturing. Today’s chips may have billions of transistors that are each far smaller than the wavelength of light used to print them. Systems-on-chips (SoCs) combine processors, memory, analog components, interface protocols, and more. Electronic systems demand massive amounts of embedded software, and semiconductor companies are increasingly expected to provide it.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

fajna praca!

Product Marketing Manager
Niedługo miną już 2 lata od kiedy rozpocząłem pracę w Cadence. Czy polecam? Oczywiście, że tak! Co prawda jest to branża, która jeszcze nie jest zbytnio rozwinięta w Polsce, więc ewentualna zmiana pracy może być potem problematyczna, ale jeśli chcielibyście rozwijać się potem na rynku zagranicznym to nie ma się nad czym zastanawiać.
Firma oferuje naprawdę duże możliwości rozwoju dla początkujących w tej branży. Jeśli jesteś ambitny i dynamiczny to będziesz się tu czuł jak ryba w wodzie ;) Biura są nowoczesne i dobrze zlokalizowane. Atmosfera pracy jest genialna, warto docenić prawdziwy profesjonalizm współpracowników bo można się od nich wiele nauczyć. Niektórzy mogą postrzegać jako minus mocno korporacyjny charakter tej pracy, ale nie jest tak źle. Można się do tego przyzwyczaić + sprawia to, że praca jest dobrze zorganizowana. Fajnie, że można od czasu do czasu popracować zdalnie, a godziny pracy są elastyczne bo to duża wygoda. Jeśli chodzi o kwestie finansowe to wynagrodzenie jest na wysokim poziomie, ale niestety podwyżki nie są już zbyt wysokie. Mimo wszystko biorąc pod uwagę całokształt, nie jest to jakiś ogromny minus. Środowisko pracy jest międzynarodowe, praca jest przez to ciekawa i można podszkolić swój język. Dodatkowo duży plus to fakt, że firma oferuje możliwość wyjazdów służbowych do USA i Azji.
Jeśli nadal się zastanawiacie czy tu aplikować to przestańcie i wysyłajcie CV bo warto!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy