Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego

Przemysł / Produkcja

O BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego

Innowacje BSH wyznaczają trendy dla całej branży AGD.
Sięgamy myślą w przyszłość.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest spółką-córką globalnego koncernu BSH Hausgerate GmbH, będącego częścią grupy Robert Bosch.
Nasze produkty marki Bosch, Siemens Gaggenau i Zelmer ułatwiają życie każdego dnia. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 11,4 mld euro w 2014 roku spełniamy oczekiwania wymagających klientów na całym świecie poprzez nowoczesną technikę, wyjątkowe wzornictwo oraz najwyższy komfort obsługi.

BSH fakty i liczby:
• Spółka powstała w 1967 roku jako joint venture firm Robert Bosch GmbH i Siemens AG. Od stycznia 2015 w całości należy Grupy Robert Bosch.
• BSH posiada 42 fabryki w 13 państwach w Europie, USA, Ameryce Łacińskiej i Azji. Łącznie w całej globalnej sieci sprzedaży i obsługi klientów BSH, działa około 70 oddziałów w 50 krajach, zatrudniając ponad 53.000 osób, z których ponad 70% pracuje w Europie.
• BSH w Polsce posiada 3 fabryki zlokalizowane w Łodzi (produkujemy w nich pralki, zmywarki oraz suszarki do ubrań), Centrum Badań i Rozwoju suszarek do ubrań, Centrum Usług Informatycznych obsługujące pracowników BSH w całej Europie.
• BSH w Polsce zatrudnia ok. 3500 pracowników.
• Posiadamy własną sieć serwisów fabrycznych, centra logistyczne i Centrum Zakupów Strategicznych

Dwie światowe marki założycielskie Bosch i Siemens stanowią ważne części pełnej sukcesów historii koncernu. Marka Siemens wybiega w przyszłość, jest synonimem nowoczesności na światowym poziomie i fascynujących innowacji w dziedzinie technologii i wzornictwa. Bosch oferuje niezawodną jakość i perfekcyjną technologię, które ułatwiają i uprzyjemniają życie. Łącznie z markami specjalistycznymi i regionalnymi, dysponujemy wyjątkowym portfolio produktów, które jest optymalnie dostosowane do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Każda z marek oferuje nie tylko innowacyjne produkty wysokiej jakości, lecz także szeroko rozbudowany i dostępny serwis. Dzięki temu nasze produkty cieszą się dużym zaufaniem wśród sprzedawców i konsumentów.

Więcej: www.bsh-group.pl

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Przyzwoicie, choć bez możliwości rozwoju

praktykant HR
Byłam w BSH na praktykach i mam trochę mieszane odczucia. To znaczy z jednej strony wspominam to dobrze, bo na pewno dużo się tam nauczyłem. Głównie zależało mi na zdobywaniu doświadczenia, więc to był akurat duży plus. Poza tym dostałem całkiem spore wynagrodzenie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że byłem tylko praktykantem. I z plusów to jeszcze dorzucę elastyczne godziny pracy. Jeśli chodzi o wady, to atmosfera panowała tam nie najlepsza, ale może ja tak trafiłem. Ale i tak, głównym minusem było dla mnie to, że była mała szansa na zatrudnienie po stażu. W sumie trochę szkoda, bo liczyłem na to, że jednak jeszcze trochę tam popracuję.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie posiłków

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik transportu wewnętrznego (Praca)

Branża: Transport / LogistykaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Uważne przeczytanie ogłoszenia o pracę to podstawa zanim się pójdzie na rozmowę. Parę razy się o tym przekonałem na własnej skórze i tak naprawdę jest. Prawie wszystkie pytania jakie padły na tej rozmowie zahaczały albo o CV albo o to właśnie ogłoszenie. Nawet jak w ogłoszeniu chcieli znajomości pojęć to na rozmowie o nie zapytali. Więc naprawdę warto to sobie odświeżyć przed ostatecznym spotkaniem. Pytań nie ma tu co wymieniać można się domyślić, że standard typu doświadczenie, oczekiwania, umiejętności został zachowany. Potwierdzam te pytania były. Z ciekawostek trzeba się u nich zarejestrować przez stronę a nie np wysłać CV mailem.