BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego

Innowacje BSH wyznaczają trendy dla całej branży AGD.
Sięgamy myślą w przyszłość.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest spółką-córką globalnego koncernu BSH Hausgerate GmbH, będącego częścią grupy Robert Bosch.
Nasze produkty marki Bosch, Siemens Gaggenau i Zelmer ułatwiają życie każdego dnia. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 11,4 mld euro w 2014 roku spełniamy oczekiwania wymagających klientów na całym świecie poprzez nowoczesną technikę, wyjątkowe wzornictwo oraz najwyższy komfort obsługi.

BSH fakty i liczby:
• Spółka powstała w 1967 roku jako joint venture firm Robert Bosch GmbH i Siemens AG. Od stycznia 2015 w całości należy Grupy Robert Bosch.
• BSH posiada 42 fabryki w 13 państwach w Europie, USA, Ameryce Łacińskiej i Azji. Łącznie w całej globalnej sieci sprzedaży i obsługi klientów BSH, działa około 70 oddziałów w 50 krajach, zatrudniając ponad 53.000 osób, z których ponad 70% pracuje w Europie.
• BSH w Polsce posiada 3 fabryki zlokalizowane w Łodzi (produkujemy w nich pralki, zmywarki oraz suszarki do ubrań), Centrum Badań i Rozwoju suszarek do ubrań, Centrum Usług Informatycznych obsługujące pracowników BSH w całej Europie.
• BSH w Polsce zatrudnia ok. 3500 pracowników.
• Posiadamy własną sieć serwisów fabrycznych, centra logistyczne i Centrum Zakupów Strategicznych

Dwie światowe marki założycielskie Bosch i Siemens stanowią ważne części pełnej sukcesów historii koncernu. Marka Siemens wybiega w przyszłość, jest synonimem nowoczesności na światowym poziomie i fascynujących innowacji w dziedzinie technologii i wzornictwa. Bosch oferuje niezawodną jakość i perfekcyjną technologię, które ułatwiają i uprzyjemniają życie. Łącznie z markami specjalistycznymi i regionalnymi, dysponujemy wyjątkowym portfolio produktów, które jest optymalnie dostosowane do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Każda z marek oferuje nie tylko innowacyjne produkty wysokiej jakości, lecz także szeroko rozbudowany i dostępny serwis. Dzięki temu nasze produkty cieszą się dużym zaufaniem wśród sprzedawców i konsumentów.

Więcej: www.bsh-group.pl

Nowe OpinieDodaj

4.0

Bardzo zadowalające warunki

2017-02-09
anonimowo
Warunki moim zdaniem były zadowalające. Zarobki, czas pracy, szkolenia dodatkowe, benefity i atmosfera na 4 albo 5 punktów. Czyli wysoko.

Firma duża i znana jeżeli chodzi o zarządzanie wypadała bardzo dobrze. Sami ludzie na kierowniczych stanowiskach to zależy kto ale sprawnie to wszystko działało a przecież o to chodzi. W tamtym okresie problemem było że ludzie na wyspecjalizowanych stanowiskach się często wymieniali i że bardzo duża ilość zadań przypadała na jednego pracownika.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Pracownik transportu wewnętrznego (Praca)

2017-03-26
Branża: Transport / LogistykaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz