Brown-Forman

Przemysł / Produkcja

O Brown-Forman

Founded in 1870 by george garvin brown, brown-forman corporation has enriched the experience of life by responsibly building fine quality beverage alcohol brands.

At Brown-Forman, we enrich the experience of life, in our own way, by responsibly building beverage alcohol brands that thrive and endure for generations. Our vision is to build forever starting with our ten-year strategy, B-F 150, which directs our efforts toward 2020, the year of our company’s 150th anniversary.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo dużo się tam nauczyłem!

Anonimowo
Praca w Brown-Forman to czas, w którym moje kompetencje i umiejętności poszybowały do góry! Pracy jest bardzo dużo, każdy dzień jest pełen nowych zadań, ale dzięki temu w ogóle nie ma nudy i zastoju! Wynagrodzenie miałam bardzo satysfakcjonujące, do tego były też fajne rozwiązania socjalne. Atmosfera nie zawsze mi odpowiadała, ludzie mają spore ciśnienie na pracę. Podsumowując, to był dobry czas i bardzo mi potrzebny do rozwoju, ale uświadomiłam sobie, że chcę nieco zwolnić i poszukałam sobie innej pracy. Polecam ludziom, którzy lubią pracować na dużych obrotach. Z pewnością się tam odnajdą!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance