Bravura Solutions

Nowe technologie / IT

O Bravura Solutions

Our vision is to create and deliver modern, open, agile business solutions that provide an enduring competitive advantage to clients by combining compelling functionality with modern technology.

Our mission is to provide an offering that comprehensively satisfies client requirements across multiple geographies and lines of business, delivering economies of scale alongside business agility.

Nowe OpinieDodaj

4.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super atmosfera!

Anonimowo
Pracuję tu już ponad rok i jestem bardzo zadowolona, no może poza jednym, ale o tym zaraz. Godziny pracy bardzo mi pasują, mam sporo czasu dla siebie i nie muszę zostawać po godzinach. W firmie jest mała rotacja i całkiem dobra atmosfera. To nieczęste wśród korporacji. Lokalizacja umożliwia mi łatwe dotarcie do pracy, w poprzedniej firmie traciłam dużo czasu na dojazd i mega mnie to męczyło. Wypłata jest na poziomie, adekwatnie do wysiłku jaki wkładam. Jeśli chodzi o wspomniany wyżej minus to nie podoba mi się to, że są bardzo małe możliwości pracy zdalnej, przynajmniej na moim stanowisku. Gdyby nie to było by na 5, a tak to 4,5!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance