Bombardier Transportation

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Bombardier Transportation

Bombardier Transportation jest światowym liderem technologii transportu szynowego i jednocześnie największym inwestorem międzynarodowym w branży w Polsce. W polskich zakładach Bombardier Transportation, zlokalizowanych w Katowicach, Łodzi, Warszawie oraz Wrocławiu, pracuje obecnie ponad 2000 osób.


Dywizja Rail Control Solutions, do której należy zakład w Katowicach, zajmuje się systemami kontroli i zarządzania ruchem kolejowym. To tutaj rozwija się centrum kompetencji inżynierskich na rzecz globalnych projektów Bombardier Transportation. Dywizja Rolling Stock Equipment, której przykładem jest zakład wrocławski, skupia się na produkcji nadwozi lokomotyw, pociągów pasażerskich dużych prędkości oraz ram wózków.


Ważne jest dla nas, aby nasi ludzie codziennie odnajdywali nowe inspiracje i motywacje do rozwoju. Dlatego też praca w naszej firmie to niezliczone okazje, aby budować swoją fachowość zgodnie z pasją i indywidualnymi zainteresowaniami, zwykle w ramach międzynarodowych projektów.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Reprezentują super poziom

2017-01-26
anonimowo
Wymienię co mi się najbardziej podobało / czego mi brakuje po zmianie pracy

1. świetna atmosfera i ludzie
2. porządne pieniądze
3. dużo benefitów dodatkowych
4. elastyczne godziny pracy
5. międzynarodowy zespół specjalistów
6. komunikacyjnie i pod względem organizacji super

Dlaczego padła decyzja o zmianie pracy? Chciało się robić coś nowego i mieć większe szanse na przejście na wyższe stanowisko jako już człowiek z doświadczeniem zawodowym.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Młodszy specjalista ds. HR (Praca)

2015-12-27
Branża: Human ResourcesMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz