BNY Mellon

Finanse / Ekonomia

O BNY Mellon

Bank of New York Mellon Corporation (BNY Mellon), to amerykańska korporacja świadcząca szeroko pojęte usługi finansowe. Istnieje od roku 2007, a w 2016 stała się największym na świecie bankiem depozytowym. BNY Mellon to jeden z najstarszych banków w Stanach Zjednoczonych, jest także 20. Najstarszym bankiem na świecie. Polska siedziba BNY Mellon znajduje się we Wrocławiu. Placówka zajmuje się przede wszystkim zarządzaniem inwestycjami i usługami inwestycyjnymi.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

W pełni zasługują na dobrą ocenę

anonimowo
Fajna międzynarodowa korporacja, w której przychodzi się po to żeby zdobyć super doświadczenie. Przy tym też żeby świetnie zarabiać i się podszkolić, bo szkoleń nie brakowało.

Pozytywne oprócz tych rzeczy, które napisałam wyżej były wygodne godziny pracy, benefity i to, że cały czas dało się rozwijać. Nie stało się w miejscu bo ciągle działo się coś nowego. Z tego co wiem, ta firma ma nadal wśród pracowników bardzo dobre opinie. Mam tam jeszcze znajomego, z którym utrzymuje kontakt i jest tak samo zadowolony jak ja kiedyś :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Internship in Investor Services (Praktyka/Staż)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 6.2014
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Szukałem praktyk na lato. W końcu trzeba było zacząć coś ze sobą robić ;) To już dobre dwa lata zleciały.

W każdym razie to były moje początki w branży, nie wiedziałem zupełnie, co chcę robić, ani czego się mogę spodziewać po rozmowie.

Nie było tak strasznie, jak to sobie wyobrażałem ;) Telefon z zaproszeniem na rozmowę, po czym spotkanie w siedzibie firmy.

Na początku się dowiedziałem trochę o firmie, jak funkcjonuje, jak istnieje na rynku, jakie są oczekiwania wobec mnie i czego mogę się nauczyć na tych praktykach.

Rozmawialiśmy też o tym, co ja mogę wnieść. Trochę o moich kwalifikacjach, studiach, o tym czego się podczas nich nauczyłem i czy myślę, że dam radę. Pytali też, czy myślałem, żeby po stażu ewentualnie zostać na dłużej u nich, już jako normalny pracownik. Oczywiście o ile wszystkim nam by taka współpraca odpowiadała.

Miło, sympatycznie i mało stresująco.