BNY Mellon

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O BNY Mellon

Bank of New York Mellon Corporation (BNY Mellon), to amerykańska korporacja świadcząca szeroko pojęte usługi finansowe. Istnieje od roku 2007, a w 2016 stała się największym na świecie bankiem depozytowym. BNY Mellon to jeden z najstarszych banków w Stanach Zjednoczonych, jest także 20. Najstarszym bankiem na świecie.

Polska siedziba BNY Mellon znajduje się we Wrocławiu. Placówka zajmuje się przede wszystkim zarządzaniem inwestycjami i usługami inwestycyjnymi.

Nowe OpinieDodaj

4.2

W pełni zasługują na dobrą ocenę

2016-11-13
anonimowo
Fajna międzynarodowa korporacja, w której przychodzi się po to żeby zdobyć super doświadczenie. Przy tym też żeby świetnie zarabiać i się podszkolić, bo szkoleń nie brakowało.

Pozytywne oprócz tych rzeczy, które napisałam wyżej były wygodne godziny pracy, benefity i to, że cały czas dało się rozwijać. Nie stało się w miejscu bo ciągle działo się coś nowego. Z tego co wiem, ta firma ma nadal wśród pracowników bardzo dobre opinie. Mam tam jeszcze znajomego, z którym utrzymuje kontakt i jest tak samo zadowolony jak ja kiedyś :)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Internship in Investor Services (Praktyka/Staż)

2016-02-24
Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 6.2014
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz