Logo BNY Mellon
+ Dodaj opinię

BNY Mellon

Finanse / Bankowość
501+

BNY Mellon jest amerykańskim bankiem inwestycyjnym. Pracuje z nami  50 000 osób w 35 krajach. Przez nasze ręce każdego dnia przechodzi 34,5 bilionów dolarów. Polska siedziba od 2010 roku mieści się we Wrocławiu. Nasi pracownicy wspierają inne podmioty BNY Mellon głównie w księgowości funduszy oraz operacjach inwestycyjnych. Każdego miesiąca dołączają do nas nowe osoby – bądź jedną z nich!

Kariera w BNY Mellon
więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Kogo szukamy?

Kariera

Atmosfera

Rozwój

Warunki

Co robimy?

Sprawdź, czy do siebie pasujemy

Poszukujemy utalentowanych studentów i absolwentów, którzy niezależnie od kierunku studiów chcą rozwijać się w branży finansowej, ale również profesjonalistów zaangażowanych w złożone procesy finansowe. Nasi pracownicy komunikują się płynnie w języku angielskim (min. B2) oraz myślą analitycznie. Jeśli spełniasz te kryteria i interesuje Cię kariera w usługach finansowych – zaaplikuj do nas! Stawiamy na osoby, które tuż po studiach są gotowe podjąć pracę na pełny etat. Nie martw się brakiem doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy.

Your American Dream at BNY Mellon

Dołączając do BNY Mellon we Wrocławiu, masz możliwość poznania specyfiki pracy w różnych działach. Program „Job shadowing” pozwoli Ci sprawdzić, w czym czujesz się najlepiej i w jakim obszarze chciałbyś rozwijać swoje kompetencje. Ponadto dzięki „Internal mobility” masz szansę zmiany działu co 12 miesięcy. Nad Twoim rozwojem czuwają nasi menedżerowie w ramach programu „Mentoring”.

Zaangażuj się

Cenimy sobie zaangażowanie naszych pracowników, zapewniając im przy tym różnorodną, otwartą atmosferę pracy. Organizujemy comiesięczne wyjścia po godzinach, konkursy związane z naszymi zainteresowaniami, panele dyskusyjne rozwijające różne umiejętności czy akcje ekologiczne i wolontariackie na rzecz społeczności lokalnej. Każdy ma możliwość przyłączyć się do jednej z 10 grup pracowniczych, które nie tylko oferują świetny networking, lecz także przede wszystkim rozwój kompetencji i pozytywny wpływ na firmę.

Inwestujemy w Ciebie

Rozwój naszych pracowników ma dla nas znaczenie. Swoje pierwsze dni w BNY Mellon rozpoczniesz od kilkudniowych szkoleń finansowych, ale również otrzymasz dostęp do: - platformy e-learningowej BK University, - platformy szkoleniowej Harvard University, - dofinansowania studiów podyplomowych, certyfikatów CFA, ACCA, CIMA, - kursów językowych, - warsztatów rozwijających umiejętności twarde i miękkie, - spotkań tematycznych.

Kreatywnie i stabilnie

Biura BNY Mellon znajdują się w centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego PKP i PKS. Zapewniamy nowoczesną, ekologiczną, wygodną przestrzeń biurową, która sprzyja kreatywności. Open space pomaga nam pracować zespołowo, a gdy potrzebujemy skupienia, możemy korzystać z wielu quite roomów. Z myślą o większym komforcie stworzyliśmy także Innovation Centre – dodatkowe miejsce na prace projektowe oraz eventy dla pracowników. W przerwie od obowiązków możemy wypić kawę na tarasie albo skorzystać z masażu w strefie wellbeingu. Komfort naszych pracowników to nie tylko atrakcyjne biuro, lecz także forma zatrudnienia – zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Nasza praca ma znaczenie

Polska siedziba BNY Mellon to stale rosnąca lokalizacja. Wspieramy naszych klientów w każdym aspekcie ich działalności. Dostarczamy technologie, obsługę administracyjną i księgową funduszy inwestycyjnych, budujemy zaawansowane modele ryzyka i wiele innych. Nasza praca opiera się na codziennej współpracy między zespołami zarówno tymi we Wrocławiu, jak i w innych krajach na całym świecie. Kluczowe usługi we Wrocławiu to: • Operations; • Investment Services; • Technology; • Risk & Compliance; • Legal; Audit, Marketing, HR, Real Estate, Finance, Talent & Development.

Benefity

Sprawdź, na jakie benefity pracownicze możesz u nas liczyć

Tak to u nas wygląda!

Obejrzyj zdjęcia biura, z wydarzeń firmowych i inne

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej

+11 zdjęć

Opinie o BNY Mellon

 (8)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

Wyróżniona opinia

8 opinii

4.0

4.4Atmosfera

4.1Benefity

3.1Możliwość rozwoju

4.0Wynagrodzenie

4.1Work/life balance

05.07.2018
4.0

Porządna, międzynarodowa firma

W tej firmie na pewno można zdobyć cenne doświadczenie. To dla mnie była kluczowa kwestia. Wszystko głównie dzięki szkoleniom. No i przebywanie w międzynarodowym środowisku też robiło swoje – można w ten sposób zdobyć obycie, potrenować język obcy… Pod tym względem same plusy. Wynagrodzenie też dawali raczej ok, a atmosfera w biurze panowała przyjemna. Chociaż pod ...
więcej

Nasze social media

Zobacz profile firmy w social media

Oferty pracy BNY Mellon

 (1)

Przejrzyj polecane i wciąż dostępne oferty

Praca
Wrocław
12 dni do końca
  Graduate Opportunities Program   Job Description Graduate Accelerator Program   BNY Mellon has had a presence in Poland since 2010 and today employs around 1500 people at its global delivery cen...
Zobacz wszystkie oferty
Dajemy więcej, niż tylko oferty pracy
Dajemy więcej, niż tylko oferty pracy
Sprawdź