BNP Paribas Cardif

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O BNP Paribas Cardif

BNP Paribas Cardif powstało w 1973 roku we Francji. Obecnie ta międzynarodowa grupa finansowa funkcjonuje w aż 37 krajach świata, na większości kontynentów. Nowoczesność firmy wynika przede wszystkim z koncentracji na lokalnych trendach, rozwijaniu produktów dedykowanych dla konkretnych odbiorów oraz ze współpracy z różnorodnymi sektorami, między innymi z bankami, producentami, brokerami, sieciami sprzedaży detalicznej czy agencjami kredytowymi.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Dobra praca na start w branży

2016-03-21
anonimowo
Myślę, że dobrze zacząć pracę w branży od pracy tutaj ;) Nie dość, że świetnie wygląda w CV to rzeczywiście można zdobyć jakieś podstawy. Dzięki szkoleniom itp możliwe jest szybkie wdrożenie się w cały ten system.

Współpracownicy też są dosyć pomocni, w każdym razie ja się spotkałam tylko z pozytywnym nastawieniem, ale to chyba zależy gdzie się trafi.

W każdym razie u nas można się nieźle podszkolić i sprawdzić, czy się lubi taką pracę, czy nie. Bo wiadomo, że to nie jest dla każdego tak samo fajne doświadczenie.

Mnie się w każdym razie podoba i jakby ktoś pytał, to bym poleciła.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Doradca klienta biznesowego (Praca)

2015-12-28
Branża: Doradztwo / KonsultingMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz