BNP Paribas Cardif

Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż, Ubezpieczenia

O BNP Paribas Cardif

BNP Paribas Cardif powstało w 1973 roku we Francji. Obecnie ta międzynarodowa grupa finansowa funkcjonuje w aż 37 krajach świata, na większości kontynentów. Nowoczesność firmy wynika przede wszystkim z koncentracji na lokalnych trendach, rozwijaniu produktów dedykowanych dla konkretnych odbiorów oraz ze współpracy z różnorodnymi sektorami, między innymi z bankami, producentami, brokerami, sieciami sprzedaży detalicznej czy agencjami kredytowymi.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra praca na start w branży

2016-03-21
anonimowo
Myślę, że dobrze zacząć pracę w branży od pracy tutaj ;) Nie dość, że świetnie wygląda w CV to rzeczywiście można zdobyć jakieś podstawy. Dzięki szkoleniom itp możliwe jest szybkie wdrożenie się w cały ten system.

Współpracownicy też są dosyć pomocni, w każdym razie ja się spotkałam tylko z pozytywnym nastawieniem, ale to chyba zależy gdzie się trafi.

W każdym razie u nas można się nieźle podszkolić i sprawdzić, czy się lubi taką pracę, czy nie. Bo wiadomo, że to nie jest dla każdego tak samo fajne doświadczenie.

Mnie się w każdym razie podoba i jakby ktoś pytał, to bym poleciła.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca klienta biznesowego (Praca)

2015-12-28
Branża: Doradztwo / KonsultingMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Na rozmowie w BNP Paribas byłam w sprawie pracy jako doradca klienta biznesowego. Jak dla mnie odbyło się to dość miło, ale jednocześnie bardzo profesjonalnie. Najpierw pytania o doświadczenie, znajomość rynku i produktów bankowych, pracę z klientami zamożnymi itp. Same konkretne pytania związane zarówno z moim CV, jak i z ich oczekiwaniami.

Do tego później pytania z serii HR, czyli jakie są moje oczekiwania finansowe, czego oczekuję od tej pracy, jaka była moja największa porażka a jaki sukces na poprzednim stanowisku, dlaczego aplikowałam akurat do BNP Paribas Cardif. Więcej nie pamiętam, ale jak widać wszystko kręciło się wokół pytań o mnie. Prowadzący rozmowę w sumie mówią niewiele, jedynie coś wspominają o warunkach takich dodatkowych, jak np. opieka medyczna.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz