BNP Paribas Cardif

Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż, Ubezpieczenia

O BNP Paribas Cardif

BNP Paribas Cardif powstało w 1973 roku we Francji. Obecnie ta międzynarodowa grupa finansowa funkcjonuje w aż 37 krajach świata, na większości kontynentów. Nowoczesność firmy wynika przede wszystkim z koncentracji na lokalnych trendach, rozwijaniu produktów dedykowanych dla konkretnych odbiorów oraz ze współpracy z różnorodnymi sektorami, między innymi z bankami, producentami, brokerami, sieciami sprzedaży detalicznej czy agencjami kredytowymi.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra praca na start w branży

anonimowo
Myślę, że dobrze zacząć pracę w branży od pracy tutaj ;) Nie dość, że świetnie wygląda w CV to rzeczywiście można zdobyć jakieś podstawy. Dzięki szkoleniom itp możliwe jest szybkie wdrożenie się w cały ten system.

Współpracownicy też są dosyć pomocni, w każdym razie ja się spotkałam tylko z pozytywnym nastawieniem, ale to chyba zależy gdzie się trafi.

W każdym razie u nas można się nieźle podszkolić i sprawdzić, czy się lubi taką pracę, czy nie. Bo wiadomo, że to nie jest dla każdego tak samo fajne doświadczenie.

Mnie się w każdym razie podoba i jakby ktoś pytał, to bym poleciła.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 2.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Aplikowałem za pomocą strony internetowej. Dzień później zostałem zaproszony telefonicznie na rozmowę kwalifikacyjną. Pierwsza część to rozmowa z osobą z HR. Ogólnie pytania dotyczące głównie mojej osoby. Miałem pytania o motywacje do podjęcia tej pracy, o to, co mogę zaoferować firmie itp. Musiałem też wykonać zadanie sprawdzające znajomość branży bankowej. Akurat nie było szefa działu, więc spotkałem się z nim w innym terminie. Pytał o moje poprzednie stanowisko i jakie mam plany na przyszłość. Myślałem, że rozmowa z przełożonym będzie bardziej sztywna, ale było raczej na luzie. Wszystko odbyło się profesjonalnie i w miłej atmosferze. Nie mam zastrzeżeń.