Billennium

4.1Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Billennium

Billennium jest polską firmą IT, która od ponad 14 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w ramach outsourcingu. Realizujemy projekty i usługi IT w Polsce, na terenie Unii Europejskiej, a także w Stanach Zjednoczonych oraz Indiach. Obecnie zatrudniamy ponad 500 specjalistów z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań wspierających biznes i posiadamy 5 oddziałów na terenie kraju oraz 2 poza jego granicami. 


 


Chcemy zmieniać sposób, w jaki ludzie pracują i żyją, tworząc innowacyjne rozwiązania IT przynoszące radość i korzyść Klientom, a także nam samym. Szukamy ludzi z pasją, którzy będą z nami tę misję wypełniać.

Nowe OpinieDodaj

4.4

Ciężko przyznać im złą ocenę

2016-12-22
anonimowo
Firma taka dobra, że ciężko im wystawić złą ocenę. Nie ma za co. No bo za stres? Przecież stres jest wszędzie. Jak ktoś ocenia poziom stresu zależy od jego indywidualnych predyspozycji. Więc to maksymalnie subiektywna kwestia.

Na plus
atmosfera
poziom wynagrodzeń
benefity
elastyczne godziny
super ludzie
było się od kogo uczyć
podejście do pracowników
zespół
godziny pracy
szkolenia
umowa
projekty
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

programista (Praca)

2016-04-28
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 5.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz