BIGRAM

Doradztwo personalne, Human Resources

O BIGRAM

BIGRAM Personnel Consulting to istniejąca od 1993 roku firma działająca w branży Human Resources. Świadczy m.in usługi związane w executive searchem, outplacementem, narzędziami ocen, employer brandingiem, prowadzeniem rekrutacji, audytów i szkoleń. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Stabilne zatrudnienie, miła atmosfera, wygodne godziny

anonimowo
Po mojej ocenie chyba to tak słabo wygląda ale tu nie ocenia się paru rzeczy które można by było ocenić dobrze. Na przykład bardzo ważnego moim zdaniem elementu jakim jest stabilizacja.

Za szkolenia i możliwość awansu nie dało się dać więcej punktów. Dla mnie to by było kłamstwo skoro tego brakowało w tej pracy.

Za atmosferę i work/life balance przyznaję 5 punktów bo na tyle zasłużyli. Zespół był idealny drugi raz tak dobrać ludzi pewnie się nie da.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Human ResourcesMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 2.2018
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów, Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Na rekrutację do Bigram dostałem się przez rekomendację znajomego. Wiem, że w tej firmie to popularna droga pozyskiwania kandydatów. Rekrutacja była złożona, najpierw wywiad na ogólne tematy zawodowe. Ten etap był bardzo łatwy. Kolejny to już była prawdziwa jazda! Najpierw wywiad kompetencyjny, Profiles XT, później symulacje różnych zadań z mojego stanowiska. Muszę przyznać, że byłem mocno zaskoczony poziomem tej rekrutacji. Naprawdę mega profesjonalna i świetnie przygotowana! Pomimo tego, że mocna merytorycznie, przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze.