Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Berner

Sprzedaż

O Berner

Berner to część Grupy Berner Künzelsau. Firma działa na terenie kraju od 2000 a na świecie - w 28 państwach - od 1957 roku, prowadząc sprzedaż różnorodnych artykułów budowlanych, samochodowych i rzemieślniczych. Polska część Berner zatrudnia ponad 200 osób, z czego znaczącą większość stanowią przedstawiciele techniczno-handlowi.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Cieszę się że tu zaczynałem

przedstawiciel handlowy
Jak ktoś zaczyna pracę w handlu, to jak najbardziej polecam, ale na dłużej raczej nie warto zostawać. Odpowiadały mi elastyczne godziny pracy i to, że firma oferuje dobre i solidne produkty, które naprawdę są godne polecenia, więc nie trzeba wciskać klientom kitu ;) Poza tym można zdobyć tu doświadczenie, dają tu dobre podstawy do tego, żeby zostać dobrym handlowcem. Niestety nie obyło się bez wad, bo firma nie ma znaczącej pozycji na rynku, więc i rozwój jest tu ograniczony. Poza tym mogliby się postarać o lepszą strategię marketingową. Ale ogółem praca w Berner nie była zła, na początek w sam raz.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Handlowiec (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2018
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rekrutacja w Berner przebiegła raczej standardowo. Na początku wysłałem swoje zgłoszenie przez jeden z portali rekrutacyjnych, a już trzy dni później otrzymałem telefon od firmy (także duży plus, że odezwali się tak szybko). Krótka rozmowa telefoniczna i podstawowe pytania, dlaczego aplikowałem akurat tutaj, jakie mam doświadczenie itp. Po kilku minutach raczej luźnego wywiadu zostałem zaproszony do siedziby firmy. Na miejscu rozmowa rekrutacyjna odbyła się w towarzystwie 3 osób, pytali ponownie o doświadczenie, wiedzę o firmie i chcieli, żebym powiedział parę słów o sobie. Na koniec jeszcze pytania techniczne, ale raczej proste, przynajmniej ja nie miałem większych problemów. Muszę dodać, że wcześniej pracowałem już jako handlowiec, więc w momencie, w którym rekruterzy zorientowali się, że wiem co i jak, rozmowa stała się jeszcze przyjemniejsza. Widać, że szukają ludzi, którzy znają się na rzeczy. Ogółem przyjemna atmosfera, od razu same konkrety i przejrzyste warunki. Mam nadzieję, że praca w Berner będzie taka sama.