Bergerat Monnoyeur

Sprzedaż, Transport / Logistyka

O Bergerat Monnoyeur

Bergerat Monnoyeur jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn budowlanych CATERPILLAR i McCloskey. Firma na świecie działa od 1906, a w Polsce od 1997 roku. Obecnie na terenie naszego kraju posiada 14 przedstawicielstw regionalnych, zatrudnia m.in. ponad 70 doradców klienta i dysponuje 6 tysiącami maszyn.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca na bardzo dobrym poziomie

anonimowo
W zasadzie na dobrym albo bardzo poziomie było w BM prawie wszystko. Poza produktami, które były za drogie i na to narzekali ludzie ze sprzedaży.

A tak to atmosfera bardzo przyjemna, ludzie fajni, wynagrodzenia dobre, godziny pracy odpowiednie, pieniądze zawsze o czasie, szkolenia porządnej jakości, dodatkowa prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie jak ktoś chce - w zasadzie to czego się potrzebuje jako pracownik to zapewniają.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel Handlowy (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: Województwo Pomorskie i ZachodniopomorskieTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Przeszedłem przez dwie rozmowy kwalifikacyjne w Bergerat Monnoyeur. Pierwszą prowadziła jedna osoba chyba kierownik a drugą też jedna i tutaj już dyrektor. Poza tym zero testów, scenek i innych sposobów rekrutacyjnych, które się spotyka gdzie indziej. Rekrutacja powiedziałbym jest uproszczona ale prowadzona bardzo kompetentnie.

Panowie, z którymi miałem okazję się spotkać pytali między innymi o moje doświadczenie w sprzedaży B2B i głównie w branży związanej z techniką budowlaną. Interesowało ich na przykład jakie odniosłem największe sukcesy związane z tym zawodem, dlaczego zdecydowałem się na ten rodzaj pracy, czy znam różnorodne techniki sprzedażowe, czy posiadam czynne prawo jazdy i czy potrafię się bez problemu posługiwać językiem angielskim. Sam zadałem także pytanie o zasady zatrudnienia, więc udzielili mi informacji.