Benefit Systems

Media / Sztuka / Rozrywka, Sport / Rekreacja

O Benefit Systems

Benefit Systems jest twórcą programu sportowo-rekreacyjnego MultiSport, który wspiera aktywny i zdrowy tryb życia jego użytkowników. Karty sportowe MultiSport zapewniają dostęp do blisko 4 tysięcy obiektów sportowo-rekreacyjnych w ponad 650 miastach na terenie całego kraju. W ramach programu posiadacze kart MultiSport mogą korzystać z klubów fitness, siłowni, basenów, szkół tańca, ścianek wspinaczkowych, a także z systemów rowerów miejskich. Obecnie z kart sportowych oferowanych przez Grupę Benefit Systems korzysta ponad 998 tys. osób. Oferta sportowa jest rozwijana z powodzeniem przez Spółkę również w Czechach, na Słowacji i w Bułgarii, gdzie systematycznie rośnie liczba użytkowników programu MultiSport. Spółka Benefit Systems należy do Grupy Kapitałowej, w ramach której oferowane są również programy kafeteryjne MyBenefit i MultiKafeteria, które umożliwiają pracownikom wybór dowolnych świadczeń pozapłacowych w ramach listy i kwoty zaakceptowanej przez pracodawcę. Spółka Benefit Systems działa na rynku od 2000 roku, a od 2011 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Obecnie zatrudnia blisko 600 osób.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobrze tu zacząć

anonimowo
plusy
- wynagrodzenie dla początkujących
- szkolenia
- dużo bardzo różnych benefitów
- bardzo fajna atmosfera jak na moje oko
- w porządku elastyczny czas pracy dopasowany do własnych możliwości
- premie

minusy
- problemy z komunikacją na różnych poziomach
- ludzie na wysokich stanowiskach w dużej części nie powinni na nich być
- dużo proceduralności
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • System premiowy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie posiłków
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. handlowych (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Inne, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Miła pani z personalnego zaprosiła mnie telefonicznie na rozmowę w siedzibie firmy w Warszawie. Na samej rozmowie też w zasadzie było sympatycznie. Na początek pytania ogólne związane ze stanowiskiem (startowałam na specjalistę ds. handlowych, który zajmuje się terapiami antynikotynowymi). Pytali jaką mam wiedzę na ten temat, czy znam jakiekolwiek produkty związane z "wychodzeniem z nałogu" i czy sama palę lub paliłam. Do tego chcieli wiedzieć jakie mam doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży.

Poza tym przedstawili swoje warunki i standardowe oczekiwania wobec takiego stanowiska. Podobało mi się, że od razu wiadomo czego się spodziewać, a nie ustala się tego dopiero tuż przed decyzją o zatrudnieniu. Rekrutację wspominam pozytywnie. Jakoś się nie wyróżniali w tej kwestii na tle innych firm, do których chciałam się dostać.