Beko

Inżynieria / Konstrukcje, Sprzedaż, Instalacja / Utrzymanie / Serwis

O Beko

Beko S.A. to jeden z największych producentów sprzętu AGD w Europie. Swoje produkty sprzedaje w ponad 100 krajach świata i dzięki temu dociera do 440 milionów klientów. Przedsiębiorstwo należy do Grupy Koc zarządzającej 100 spółkami w 27 państwach. Polski oddział Beko istnieje od 1998 roku i mieści się w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobre warunki, polecam

anonimowo
Zgadzam się z moim przedmówcą ;) te małe niespodzianki cieszą, widać, że pracodawca dba o pracownika i to po prostu fajne zostać docenionym za to, że jest się częścią zespołu.

A praca ciekawa, generalnie to wiadomo, że jednych kręci to, innych tamto ;) ale sama praca z dobrym produktem to już jest coś. Po prostu fajnie się to wszystko razem układa w całość, na wysokość pensji nie narzekam no i dla mnie to fajne pracować dla znanej międzynarodowej firmy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista call center (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Wynagrodzenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Jedna z prostszych rekrutacji w jakich brałem udział. Proste pytania i w ogóle krótkie spotkanie. Najpierw mówią, że nie trzeba mieć doświadczenia. Przeprowadzają szkolenia nowych pracowników i pokazują im co mają robić. Pytają o studia dlaczego takie i jak się podobają. Czemu chce się pracować u nich i co się wie o firmie. Czy da się radę pogodzić studia z pracą, bo chcą kogoś na pełny etat. Ile by się chciało zarobić. Czy można pracować na zlecenie. Chyba nie dają innych umów na CC. Czy miało się kiedyś doświadczenie z obsługą klienta.

Tylko tyle pamiętam, zresztą więcej chyba nie było. Szukają młodych i chętnych do pracy i do nauki. Dają nie jakieś szałowe pieniądze, ale na studia można sobie zarobić. Rozmowa dla mnie ok.