Beko

Inżynieria / Konstrukcje, Sprzedaż, Instalacja / Utrzymanie / Serwis

O Beko

Beko S.A. to jeden z największych producentów sprzętu AGD w Europie. Swoje produkty sprzedaje w ponad 100 krajach świata i dzięki temu dociera do 440 milionów klientów. Przedsiębiorstwo należy do Grupy Koc zarządzającej 100 spółkami w 27 państwach. Polski oddział Beko istnieje od 1998 roku i mieści się w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobre warunki, polecam

2016-04-19
anonimowo
Zgadzam się z moim przedmówcą ;) te małe niespodzianki cieszą, widać, że pracodawca dba o pracownika i to po prostu fajne zostać docenionym za to, że jest się częścią zespołu.

A praca ciekawa, generalnie to wiadomo, że jednych kręci to, innych tamto ;) ale sama praca z dobrym produktem to już jest coś. Po prostu fajnie się to wszystko razem układa w całość, na wysokość pensji nie narzekam no i dla mnie to fajne pracować dla znanej międzynarodowej firmy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista call center (Praca)

2016-01-22
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Wynagrodzenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Jedna z prostszych rekrutacji w jakich brałem udział. Proste pytania i w ogóle krótkie spotkanie. Najpierw mówią, że nie trzeba mieć doświadczenia. Przeprowadzają szkolenia nowych pracowników i pokazują im co mają robić. Pytają o studia dlaczego takie i jak się podobają. Czemu chce się pracować u nich i co się wie o firmie. Czy da się radę pogodzić studia z pracą, bo chcą kogoś na pełny etat. Ile by się chciało zarobić. Czy można pracować na zlecenie. Chyba nie dają innych umów na CC. Czy miało się kiedyś doświadczenie z obsługą klienta.

Tylko tyle pamiętam, zresztą więcej chyba nie było. Szukają młodych i chętnych do pracy i do nauki. Dają nie jakieś szałowe pieniądze, ale na studia można sobie zarobić. Rozmowa dla mnie ok.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz