Barry Callebaut

Administracja biurowa, Nowe technologie / IT, Przemysł / Produkcja, Księgowość / Audyt / Podatki

O Barry Callebaut

Barry Callebaut z siedzibą w Zurychu jest wiodącym na świecie producentem wysokiej jakości produktów kakaowych. Przedsiębiorstwo zajmuje się pozyskiwaniem i przetwarzaniem ziarna kakaowego oraz produkcją najwyższej jakości produktów czekoladowych, w tym nadzień czekoladowych oraz dekoracji. Fabryka Barry Callebaut w Łodzi powstała w 1995 roku. Polski oddział jest jednym z najszybciej rozwijających się w całej Grupie Barry Callebaut zarówno pod względem zatrudnienia jak i realizowanych inwestycji.

Nowoczesne Centrum Usług Wspólnych w Łodzi, jest integralną częścią i głównym wsparciem Naszej Grupy Barry Callebaut. Poprzez dynamiczny i efektywny rozwój łączy działania transakcyjne w krajach całej Europy oraz wielu funkcji globalnych, w takich obszarach jak: Finanse, IM/IT, Master Data, HR, Obsługa Klienta oraz Logistyka. Kontynuujemy najlepsze tradycje Barry Callebaut, a działalność prowadzona jest zgodnie z zasadami etyki, poszanowania każdego pracownika i klienta w oparciu o nasze wartości firmy: Zorientowanie na klienta, Pasja, Przedsiębiorczość, Praca zespołowa i Integralność. Nasz rozwój i sukces opieramy na czterech filarach: Ekspansja, Innowacja, Zarządzanie Kosztami i Zrównoważona Produkcja Kakao. Naszym ambitnym celem jest stać na czele światowego rynku czekolady.

Barry Callebaut zaspokaja potrzeby całej branży spożywczej, skupiając się na producentach artykułów spożywczych, rzemieślnikach i profesjonalnych użytkownikach czekolady takich jak  cukiernicy, piekarze, hotele, restauracje i lokale małej gastronomii. Barry Callebaut jest także światowym liderem w dziedzinie innowacji na bazie kakao i czekolady, oferującym pełen zakres usług w dziedzinie rozwoju produktów, procesów produkcyjnych, szkoleń i marketingu.

W naszym portfolio znajduje się szeroki wybór czekolad, półproduktów, nadzień czy dekoracji. W odpowiedzi na bieżące potrzeby rynku firma oferuje również czekolady bez cukru, czekolady bez laktozy czy czekolady wegańskie.

Barry Callebaut to:

  • 55 zakładów na świecie
  • 11000 Pracowników na świecie
  • co 5-ty kilogram czekolady na świecie pochodzi z fabryk Barry Callebaut
  • ponad 20 lat w PolsceNowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajne miejsce do pracy

anonimowo
Nie będę oryginalny i w sumie potwierdzę to, co kolega napisał wcześniej. Ja też byłem zadowolony z tej pracy. Szczerze powiedziawszy spodziewałem się, że będzie gorzej jak zaczynałem. Tu się okazało, że jest sympatycznie ludzie się lubią jest socjal, prywatna opieka medyczna, ta stabilność i ogólnie ok. Teraz zmieniłem całkiem branżę więc tak do końca nie mam porównania tej firmy z inną z tej samej dziedziny. Dobrze, że była umowa o pracę na cały etat i pieniądze w porządku zawsze na wszystko wystarczało.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna