Barry Callebaut

Przemysł / Produkcja

O Barry Callebaut

The Barry Callebaut Group is the world’s leading manufacturer of high-quality chocolate and cocoa products. We are the reference for innovation in the industry providing a comprehensive range of services in the fields of product development, processing, training and marketing.

At Barry Callebaut, we are committed to sustainable cocoa production to help ensure future supplies of cocoa and improve farmer livelihoods. For this, we support the independent, non-profit Cocoa Horizons Foundation in its goal to shape a sustainable cocoa and chocolate future.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajne miejsce do pracy

2016-07-05
anonimowo
Nie będę oryginalny i w sumie potwierdzę to, co kolega napisał wcześniej. Ja też byłem zadowolony z tej pracy. Szczerze powiedziawszy spodziewałem się, że będzie gorzej jak zaczynałem. Tu się okazało, że jest sympatycznie ludzie się lubią jest socjal, prywatna opieka medyczna, ta stabilność i ogólnie ok. Teraz zmieniłem całkiem branżę więc tak do końca nie mam porównania tej firmy z inną z tej samej dziedziny. Dobrze, że była umowa o pracę na cały etat i pieniądze w porządku zawsze na wszystko wystarczało.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna