Bank Millennium

Finanse / Ekonomia

O Bank Millennium

Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem komercyjnym oferującym usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów oraz kanały bankowości elektronicznej. Powstał w 1989 roku jako jeden z pierwszych prywatnych banków w Polsce. Jest także pierwszym bankiem notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Bank Millennium to firma, w której możesz odnaleźć swoje miejsce bez względu na to, czy jesteś zorientowanym na pracę z ludźmi humanistą, uzdolnionym analitycznie matematykiem, czy też posiadasz inne cechy potencjalnego pracownika. Istotne jest, że pragniesz zdobywać doświadczenie w bankowości i chcesz rozwijać się z nami. Zapewniamy naukę poprzez aktywny udział w projektach, atrakcyjne wynagrodzenie, a najlepszym uczestnikom oferujemy możliwość stałego zatrudnienia po zakończeniu praktyk lub stażu! Wiosną uruchamiamy praktyki oraz staże w różnych obszarach specjalistycznych.

Dla osób poszukujących stałej pracy, w swoim regionie, oferujemy możliwość zdobycia doświdczenia na stanowisku Opiekuna Klienta w placówce bankowej. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz absolwentów pragnących związać swoją przyszłość zawodową z bankowością.

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert dostępne na naszym stoisku i stronie internetowej: www.bankmillennium.pl/kariera/

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Można się sporo nauczyć

konsultant telefoniczny
Na początek to była dobra praca. Dzięki niej zdobyłem sporo doświadczenia i takiego obycia w korporacyjnym środowisku. Taki klimat nie każdemu będzie odpowiadać, ale mnie się to akurat podobało. Poza tym w Banku Millenium pracowali świetni ludzie. Widać, że znali się na rzeczy, a przy tym byli bardzo przychylnie nastawieni. Atmosfera na piątkę. Największą wadą była według mnie kwestia wynagrodzeń. Dużo tam jednak nie zarobiłem, mimo że miałem dobre wyniki. Szkoda, bo gdyby nie te płace to pewnie pracowałbym tam do dziś.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca Klienta (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 3.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Telefonicznie się mnie dopytali czy nadal szukam pracy i umówiliśmy się na rozmowę w formie spotkania. Rozmowa przebiegała zupełnie normalnie. Nie mogę mieć żadnych uwag w tym temacie

Pytali mnie o takie rzeczy jakich się można było wcześniej spodziewać. Jakie mam oczekiwania, umiejętności, co chcę robić, dlaczego taka praca, dlaczego taka decyzja o zmianie pracy, jak sobie wyobrażam tą pracę. Nic mnie nie zaskoczyło i mogę powiedzieć, że bardzo profesjonalnie zostałem potraktowany.