Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Bank Millennium

Finanse / Ekonomia

O Bank Millennium

Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem komercyjnym oferującym usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów oraz kanały bankowości elektronicznej. Powstał w 1989 roku jako jeden z pierwszych prywatnych banków w Polsce. Jest także pierwszym bankiem notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Bank Millennium to firma, w której możesz odnaleźć swoje miejsce bez względu na to, czy jesteś zorientowanym na pracę z ludźmi humanistą, uzdolnionym analitycznie matematykiem, czy też posiadasz inne cechy potencjalnego pracownika. Istotne jest, że pragniesz zdobywać doświadczenie w bankowości i chcesz rozwijać się z nami. Zapewniamy naukę poprzez aktywny udział w projektach, atrakcyjne wynagrodzenie, a najlepszym uczestnikom oferujemy możliwość stałego zatrudnienia po zakończeniu praktyk lub stażu! Wiosną uruchamiamy praktyki oraz staże w różnych obszarach specjalistycznych.

Dla osób poszukujących stałej pracy, w swoim regionie, oferujemy możliwość zdobycia doświdczenia na stanowisku Opiekuna Klienta w placówce bankowej. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz absolwentów pragnących związać swoją przyszłość zawodową z bankowością.

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert dostępne na naszym stoisku i stronie internetowej: www.bankmillennium.pl/kariera/

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Na początek w sam raz

anonimowo
Jak ktoś zaczyna swoją przygodę z pracą w bankowości, to pewnie będzie zadowolony. Ale jak ktoś ma już jakieś doświadczenie, to nie do końca, bo możliwości rozwoju to ja tam za bardzo nie widziałem. Co prawda były szkolenia i to bardzo duży plus, ale jednak szanse na awans dawali niewielkie. I kwestia podwyżek – tutaj też kiepsko. Ogółem to była dość stresująca praca, ale tak akurat jest w każdym banku, więc trzeba przywyknąć. Chociaż presja sprzedażowa w Banku Millenium była wyjątkowo duża. Ale były też i plusy – wspomniane szkolenia i to, że dawali benefity jakie mi odpowiadały, czyli np. kartę sportową i prywatną opiekę medyczną.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

konsultant (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Fajna rekrutacja i do tego niezbyt trudna. Składała się z rozmowy kwalifikacyjnej i testu. Najpierw był właśnie ten test, ale był krótki i raczej taki do ogarnięcia, więc spokojnie można sobie z tym poradzić. Potem była rozmowa. I tutaj same konkrety, bez jakichś dziwnych pytań nie wiadomo o co. Po prostu panią interesowało gdzie wcześniej pracowałam i jakie miałam obowiązki oraz kim jest dla mnie trudny klient i jak sobie z nim umiem poradzić. I w sumie tyle z tych najważniejszych kwestii. Oprócz tego miałam jeszcze odegrać scenkę z takim właśnie „trudnym” klientem, ale to też dobrze mi poszło, bo byłam przygotowana na to, że takie zadanie może się pojawić. Ogółem podobała mi się ta rozmowa, bo była konkretna. I do tego dosłownie kilka dni później otrzymałam telefon z informacją, że dostałam tę pracę :)