Bank Millennium

Logo Bank Millennium
+ Dodaj opinię
Kraków, Warszawa+2
Bank Millennium
Finanse / Bankowość
501+

Bank Millennium to w kilku prostych słowach: #innowacje, #mobilność, #jakość. To idealny bank dla Kowalskiego oraz firm. Pomagamy w osiąganiu finansowych sukcesów i codziennym bankowaniu. Klienci mają do dyspozycji sieć oddziałów, indywidualnych doradców, bankowość elektroniczną, ale też niezastąpione centrum telefonicznej obsługi klienta.

Liczy się dla nas #dbałośćośrodowisko. Pracownikom oferujemy warunki wspierające rozwój oraz koleżeńską atmosferę.

Bo Millennium to #fajnybank. 

Kariera w Bank Millennium
więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Kogo szukamy?

Atmosfera

Rozwój

Warunki

Co robimy?

Dlaczego Millennium?

Wybitni Słuchacze i Mistrzowie Komunikacji poszukiwani!

Lubisz kontakt z ludźmi, cechuje Cię pozytywne nastawienie i masz minimum średnie wykształcenie? Praca w centrum telefonicznej obsługi klienta może być dla Ciebie świetnym początkiem przygody w bankowości! Co jeszcze Ci się przyda?
Uśmiech na twarzy i pozytywna energia. Jakość obsługi i kultura osobista to dla nas priorytet. Jeśli dodatkowo umiesz w sposób zrozumiały wytłumaczyć zawiłe kwestie – czad! • Otwartość na zmiany. I pracę w trybie zmianowym. Klienci mogą potrzebować nas o każdej porze. A my tu jesteśmy dla nich. • Nastawienie na rozwój. Praca z klientem to nieustanna nauka. Po szkoleniach niezbędna będzie aktualizacja wiedzy i rozeznanie w bieżącej ofercie Banku.
Z Tobą na pokładzie będziemy tworzyć wyjątkowy zespół z najlepszym telefonicznym serwisem dla naszych klientów. Wchodzisz w to? :-)

W naszym centrum telefonicznej obsługi klienta jesteś #MILLEwidziany

Nieprzeciętna atmosfera to część naszej tożsamości. „Panowaniu” mówimy stanowcze nie, a sobie mówimy po imieniu. Spędzamy #roboczogodziny ramię w ramię, na open space, co ułatwia nam swobodną wymianę informacji. Wszyscy są przyjaźnie nastawieni i bardzo pomocni – właśnie dlatego często widzimy się również po pracy.
W trakcie mundialu lub innych wydarzeń sportowych wspólnie organizujemy strefę kibica. Bierzemy udział w akcjach charytatywnych, organizujemy quizy i gry – żeby się rozwijać, ale też dlatego, że zabawa to stały element naszej pracy.
Jeśli masz pasję, jest szansa, że dołożymy kasy, żebyś mógł się realizować. Niezależnie czy to festiwal muzyczny, wyjazd na Bali, czy skok ze spadochronem.
Wspólnie tworzymy #wyjątkowyzespół, w którym różnorodność i doświadczenie są MILLE widziane :-)

Bank Millennium to dobre miejsce na początek kariery

Wiedza i doświadczenie, które zdobędziesz w centrum telefonicznej obsługi klienta, pozwolą Ci wznieść Twoje umiejętności na wyższy poziom.
Po 9 miesiącach od zatrudnienia będziesz miał możliwość awansu. W naszym centrum czeka na Ciebie 50 kierunków rozwoju: kierownik, trener, specjalista, ekspert hipoteczny, windykator, mistrz sprzedaży… Dodatkowo wiele możliwości w ramach struktury całego Banku – wybór należy do Ciebie.
W rozwoju pomoże Ci pakiet szkoleń i wsparcie mentora. A do tego dużo praktyki i informacja zwrotna od menedżerów: pozytywna i rozwojowa. Kiedy widzimy, że się starasz, lubimy to doceniać.
Na Twojej #autostradziedosukcesu poznasz bankowość i finanse od podszewki. Wejdziesz na wyższy poziom komunikacji, sprzedaży i kreatywności. I nie będzie na Ciebie mocnych.

Umowa o pracę i kompleksowe szkolenia na #dobrystart

Od pierwszego dnia oferujemy Ci umowę o pracę. Jednocześnie rozpoczniesz szkolenia, dzięki którym swobodnie wejdziesz w swoje zadania. W stawianiu pierwszych kroków będą wspierali Cię mentor i kierownik. Twoje wynagrodzenie to pensja i co miesiąc premia za wyniki i jakość pracy.
Nasze biuro znajduje się w dobrze skomunikowanej lokalizacji, w pobliżu stacji metra Pole Mokotowskie. Dla rowerzystów do dyspozycji jest prysznic.
Nasze komfortowe jadalnie to dobre miejsce na przerwę. Możesz zjeść w nich obiad lub wypić filiżankę kawy czy herbaty. W ciepłe dni na naszym dziedzińcu czekają na Ciebie wygodne leżaki #małeprzyjemności. Co tydzień mamy dostawę pysznych jabłek od Pana Romka z Grójca.
Ale to nie dlatego jesteśmy Solidnym Pracodawcą 2018. Jesteśmy nim, ponieważ zależy nam na ludziach.

Moc wyzwań – tak się pracuje w centrum telefonicznej obsługi klienta!

Naszych klientów obsługujemy na 100%. No, czasem nawet na 120. Telefonicznie, mailowo i na czatach – dajemy im wsparcie w realizacji celów finansowych, pomagamy rozwiązywać problemy i oferujemy najlepsze rozwiązania. Klientów obsługujemy po polsku, angielsku, rosyjsku i ukraińsku.
Zatrudniamy specjalistów od #klientologii, sprzedaży, windykacji, badania satysfakcji – łącznie ponad 500 osób w 40 zespołach! Powiesz, że to korpo, ale my łączymy poważny biznes i epicką atmosferę. Znamy się i lubimy. Dlatego polecamy tę pracę naszym znajomym.
A gdzie tu miejsce dla Ciebie? Masz okazję zostać #ninjąusługbankowych i #gurufinansowychrozwiązań. Powalczysz o nowych i zadbasz o utrzymanie obecnych klientów Banku. Będziesz mógł wykazać się, oferując im to, czego naprawdę potrzebują i budować z nimi długotrwałe relacje.

Bo z nami MIERZYSZ WYŻEJ

Rozpoczynając karierę w naszym własnym, inhouse’owym centrum telefonicznej obsługi klienta masz gwarancję zdobycia kompletnego i profesjonalnego doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klientów bankowych. Poznasz najwyższą jakość i standardy bankowości, dzięki czemu swobodnie poradzisz sobie w dalszym rozwoju Twojej kariery.
Poprzez udział w konkursach, takich jak Telemarketer Roku czy w plebiscycie Związku Banków Polskich na certyfikowanego Doradcę ds. Finansowych, z łatwością zabłyśniesz w środowisku i sprawdzisz swoje umiejętności.
Nasz program wdrożenia dla nowych pracowników zdobył wyróżnienie w prestiżowym konkursie Złota Słuchawka 2018, dlatego masz gwarancję, że już na starcie zostaniesz dobrze przyjęty i przygotowany do pracy #jesteśMILLEwidziany
Co teraz? Teraz dołącz do Banku Millennium i mierz wyżej.

Benefity

Sprawdź, na jakie benefity pracownicze możesz u nas liczyć

Tak to u nas wygląda!

Obejrzyj zdjęcia biura, z wydarzeń firmowych i inne

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej

+5 zdjęć

Opinie o Bank Millennium

(15)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

Najnowsza opinia

15 opinii

3.9

4.5Atmosfera

4.1Benefity

3.1Możliwość rozwoju

3.1Wynagrodzenie

4.7Work/life balance

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Bank Millennium? Podziel się wrażeniami z innymi

Oferty pracy Bank Millennium

(0)

Przejrzyj polecane i wciąż dostępne oferty

Brak ofert

W tym momencie nie znaleźliśmy żadnych aktualnych ofert tego pracodawcy. Spróbuj ponownie za jakiś czas.