Bank Millennium

Finanse / Ekonomia

O Bank Millennium

Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem komercyjnym oferującym usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów oraz kanały bankowości elektronicznej. Powstał w 1989 roku jako jeden z pierwszych prywatnych banków w Polsce. Jest także pierwszym bankiem notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Bank Millennium to firma, w której możesz odnaleźć swoje miejsce bez względu na to, czy jesteś zorientowanym na pracę z ludźmi humanistą, uzdolnionym analitycznie matematykiem, czy też posiadasz inne cechy potencjalnego pracownika. Istotne jest, że pragniesz zdobywać doświadczenie w bankowości i chcesz rozwijać się z nami. Zapewniamy naukę poprzez aktywny udział w projektach, atrakcyjne wynagrodzenie, a najlepszym uczestnikom oferujemy możliwość stałego zatrudnienia po zakończeniu praktyk lub stażu! Wiosną uruchamiamy praktyki oraz staże w różnych obszarach specjalistycznych.

Dla osób poszukujących stałej pracy, w swoim regionie, oferujemy możliwość zdobycia doświdczenia na stanowisku Opiekuna Klienta w placówce bankowej. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz absolwentów pragnących związać swoją przyszłość zawodową z bankowością.

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert dostępne na naszym stoisku i stronie internetowej: www.bankmillennium.pl/kariera/

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Byłam zaskoczona, że było tak fajnie

Konsultantka
Pozytywnie mnie zaskoczyli zaoferowanymi warunkami pracy. W dodatku warunki obiecane na rozmowie w pełni się zrealizowały. Nie obiecują gruszek na wierzbie na szczęście :)

Decyzję o odejściu do innej firmy o podobnym profilu podjęłam po grubo ponad roku pracy tutaj. Nie było konkretnego powodu, szukałam alternatywy i ją znalazłam :)

Millennium polecam osobom aktywnym, nastawionym na rozwój, zdobywanie wiedzy, zarabianie, szkolenie się i pracę w najlepszej atmosferze :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca Klienta (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 3.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Telefonicznie się mnie dopytali czy nadal szukam pracy i umówiliśmy się na rozmowę w formie spotkania. Rozmowa przebiegała zupełnie normalnie. Nie mogę mieć żadnych uwag w tym temacie

Pytali mnie o takie rzeczy jakich się można było wcześniej spodziewać. Jakie mam oczekiwania, umiejętności, co chcę robić, dlaczego taka praca, dlaczego taka decyzja o zmianie pracy, jak sobie wyobrażam tą pracę. Nic mnie nie zaskoczyło i mogę powiedzieć, że bardzo profesjonalnie zostałem potraktowany.