Balluff

Nowe technologie / IT, Inżynieria / Konstrukcje

O Balluff

Jako wiodący specjalista w dziedzinie sensoryki – z ponad 50-cio letnim doświadczeniem - firma Balluff Sp. z o.o. jest uznanym partnerem w dziedzinie automatyki przemysłowej. Balluff skupia całą różnorodność technologiczną o najróżniejszych zasadach działania i oferuje innowacyjne rozwiązania techniczne najwyższej jakości.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dużo jest na głowie, ale to lubię

anonimowo
Pracuję w Balluff od zeszłego roku i z czystym sumieniem mogę firmę polecić. Na wynagrodzenie od samego początku nie narzekam, płacą naprawdę dobre pieniądze. Atmosfera w pracy jest dość koleżeńska, czasem zdarzają się jakieś drobne zgrzyty, ale ciężko o ideał pod tym względem, ilu ludzi tyle charakterów… Czas pracy jest rozwiązany super, ułatwia planowanie jakiś swoich zajęć.
Żeby nie było, że są same plusy. Są też dwie złe strony tej pracy i w sumie jeden wiąże się z drugim. Korporacyjność i stres. Rzadko kiedy można to rozdzielić. Są dni, że stresu jest bardzo dużo, ale wynika to właśnie ze specyfiki firmy, taka praca. Jeśli ktoś nie jest uczulony na korpo i stres aż tak mu nie przeszkadza, to będzie z tej pracy zadowolony. Jak ja.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Inżynieria / KonstrukcjeMiejsce: Wrocław Termin rozmowy: 12.2017
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Całą rozmowę wspominam bardzo dobrze, no może z wyjątkiem zakończenia. Ale od początku. Standardowa formuła - zaproszenie do firmy i rozmowa u nich. Atmosfera była bardzo miła, padały standardowe pytania o szkołę, studia, doświadczenie zawodowe, zainteresowania, motywacje do podjęcia tej pracy. Wszystko szło gładko i myślałam nawet, że wypadałam dobrze, jeśli nie bardzo dobrze. W czasie rozmowy wszystko było przeprowadzone na jasnych warunkach, szybko i sprawnie. Zniesmaczona jestem jedynie końcem rekrutacji i to nie dlatego, że nie dostałam tam pracy. Obiecali mi informację zwrotną w podanym terminie, tymczasem musiałam się dwukrotnie o nią dopominać. To było niemiłe i nieprofesjonalne z ich strony, jednak sama rozmowa jak najbardziej okej.