Bakalland

Przemysł / Produkcja

O Bakalland

Setki tysięcy zadowolonych Klientów, miliony sprzedanych produktów, najwyższej jakości rozwiązania wdrażane przez firmę każdego roku, najlepsi eksperci i wyspecjalizowani pracownicy – to właśnie  Bakalland S.A.!

Jesteśmy zdecydowanym liderem na rynku bakalii w Polsce. Od 25 lat specjalizujemy w kategorii bakalii. Swoje doświadczenie i eksperckość przekładamy również na nowe segmenty – produkty śniadaniowe i batony musli.


Z myślą o naszych Klientach na całym świecie wyszukujemy dorodne orzechy oraz dojrzałe owoce, które dotknięte promieniem słońca zamieniają się w najwyższej jakości bakalie. Dzięki temu każdego dnia dostarczamy naszym klientom przyjemności z jedzenia zdrowych produktów, pełnych witamin i cennych składników odżywczych. To dlatego jesteśmy marką, której ufają konsumenci, inwestorzy oraz  partnerzy biznesowi w Polsce i na świecie.


Nasze produkty tworzymy z wielką pasją, opracowując przy tym unikalne receptury i innowacyjne rozwiązania. Wszystkie decyzje podejmujemy w trosce o naszych konsumentów.  Jesteśmy wyczuleni na ich potrzeby, śledzimy panujące na rynku trendy i oferujemy im wyszukaną przyjemność z jedzenia, a także inspiracje do zdrowego i pełnego pasji życia.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Kiedyś ok firma

anonimowo
Swojego czasu jak pracowałem w Bakallandzie był ok firmą. Pozwalał na pracę w sympatycznej atmosferze, dbał o to żeby istniała równowaga między czasem pracy a czasem na życie prywatne, tak po ludzku traktował pracowników.

Już wtedy mógłby lepiej płacić, szkolić, pozwalać na większe pole rozwojowe. Jasne jest, że miał wady jak każda firma. Mimo to wśród firm z tej branży wypadał pozytywnie. W związku z różnymi zmianami, które tam nastąpiły ta opinia może być niemiarodajna niestety. Ja ich zapamiętam ok
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Przedstawiciel Handlowy (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Moja rozmowa wyglądała w taki sposób, że miałem powiedzieć gdzie wcześniej pracowałem i zdobywałem doświadczenie. Jak mi szło, czy miałem jakieś wyjątkowe sukcesy na swoim koncie. Czemu już nie pracuję i na czym mi zależy w pracy. Czy znam lokalny rynek żeby wiedzieć gdzie się kierować z tymi produktami. Jaki wcześniej miałem zakres obowiązków. Czy umiem zarządzać ludźmi jak jest taka potrzeba. Kiedy potencjalnie mógłbym zacząć pracę i jakie zarobki by mnie satysfakcjonowały. Do kolejnej tury rozmów się nie dostałem.