AXA XL

Logo AXA XL
+ Dodaj opinię
AXA XL
Ubezpieczenia
501+

Czy chcesz wiedzieć, jak ubezpiecza się drapacze chmur, zagrożone gatunki czy prywatne kolekcje dzieł sztuki? Czy zastanawiałeś się kiedyś, kto ubezpiecza firmy ubezpieczeniowe? AXA XL to idealne miejsce aby się tego dowiedzieć! Nasz zespół Enterprise Shared Services zamuje się zakulisowymi operacjami międzynarodowego rynku ubezpieczeniowego. Nasi klienci to ponad 90% firm z listy Fortune 500, a my sami przez cztery lata z rzędu zajmowaliśmy pierwsze miejsce w rankingu innowacyjnych produktów.

Kariera w AXA XL
więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Kogo szukamy?

Kariera

Wartości

Atmosfera

Rozwój

Co robimy?

Naszym największym atutem są nasi ludzie

Aby wspierać naszych klientów gdziekolwiek i kiedykolwiek nas potrzebują, poszukujemy pracowników z odwagą do rozwiązywania problemów. Doświadczeni specjaliści, którzy rozumieją potencjał technologii i danych. Eksperci o analitycznych umysłach i doskonałej znajomości języka angielskiego, którzy lubią pracować w międzynarodowym środowisku.

To podróż. Ty prowadzisz.

Cenimy sobie swobodę kierowania własną karierą zgodnie z naszymi zainteresowaniami, umiejętnościami i doświadczeniem. Nasz program Internal Mobility otwiera nowe, pasjonujące ścieżki rozwoju, które poszerzają naszą wiedzę i wzbogacają nasze perspektywy. Partnerzy ds. zasobów ludzkich są zawsze dostępni, aby doradzić i zapewnić wsparcie. Nasze motto to Know You Can. Będziemy przy tobie, kibicując ci na każdym kroku.

Kierujemy się naszymi wartościami.

Przede wszystkim - klient. Odwaga. Integralność. Jedna AXA. Staramy się dostarczać najlepsze usługi, wsparcie, porady i rozwiązania naszym klientom na całym świecie. Nie boimy się dzielić naszymi pomysłami na ciągłe doskonalenie. Bronimy naszych ideałów i działamy na najwyższym poziomie. Wierzymy, że integracja i różnorodność czynią nas silniejszymi i powodują, że odnosimy większe sukcesy.

Stworzyliśmy miejsce pracy, które lubimy.

Nie oczekujemy od Ciebie noszenia eleganckiego obuwia lub garniturów do pracy. Nasz dress code nie jest korporacyjny - to bardziej swobodny business-casual. Każdy z nas dzięki rodzinnej atmosferze może naprawdę być sobą. Niezależnie od tytułów i stażu pracy traktujemy wszystkich jednakowo. Wśród członków zespołów znajdziesz osoby pochodzące z Azerbejdżanu, Belgii, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Ekwadoru, Włoch, Portugalii, Hiszpanii i Ukrainy. I oczywiście także z Polski! Nasze zainteresowania są tak różnorodne jak nasze pochodzenie. Mamy różne grupy zainteresowań: dla artystów, biegaczy, podróżników, fanów sportu i nie tylko. A ponieważ możemy dać z siebie dużo więcej, gdy jesteśmy odstresowani i rozluźnieni, nasze biuro jest wyposażone w gry wideo, piłkarzyki i ping-ponga.

Rozwijajmy się razem.

Uwielbiamy poszerzać naszą wiedzę i umiejętności. Wspieramy rozwój zawodowy począwszy od certyfikowanych szkoleń dla specjalistów IT, po kursy z zakresu umiejętności miękkich i języków obcych. Menedżerowie są aktywnie zaangażowani w poszerzanie umiejętności i wiedzy członków swoich zespołów, prowadząc program Learning Weeks, skrojonemu na miarę właśnie po to, by dzielić się swoją wiedzą na temat AXA XL i branży ubezpieczeniowej.

Jesteśmy pasjonatami obsługi.

AXA XL, komercyjny oddział ubezpieczeń i reasekuracji AXA, jest liderem na rynku, znanym z rozwiązywania złożonych problemów. Oferujemy firmom tradycyjne i innowacyjne produkty i usługi w ponad 200 krajach. W czasach szybkich zmian współpracujemy z naszymi klientami, by pomóc im pokonać wyzwania, dzięki czemu mogą ruszyć naprzód i skupić się na przyszłości. Nasze zaangażowanie w rozwiązywanie problemów wykracza poza pracę biurową. Podczas naszej corocznej dobroczynnej akcji Global Day of Giving dołączamy do tysięcy naszych współpracowników na całym świecie, udzielając się w wolontariatach. Od pomocy chorym dzieciom po remonty schronisk dla zwierząt, nasza działalność charytatywna pozwala nam wykorzystać nasz czas i pasję do ulepszania naszego świata.

Benefity

Sprawdź, na jakie benefity pracownicze możesz u nas liczyć

Tak to u nas wygląda!

Obejrzyj zdjęcia biura, z wydarzeń firmowych i inne

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej

+2 zdjęcia

Opinie o AXA XL

(0)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

Najnowsza opinia

0 opinii

0.0

0.0Atmosfera

0.0Benefity

0.0Możliwość rozwoju

0.0Wynagrodzenie

0.0Work/life balance

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem AXA XL? Podziel się wrażeniami z innymi

Oferty pracy AXA XL

(0)

Przejrzyj polecane i wciąż dostępne oferty

Brak ofert

W tym momencie nie znaleźliśmy żadnych aktualnych ofert tego pracodawcy. Spróbuj ponownie za jakiś czas.