ATLAS

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O ATLAS

ATLAS to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych marek na rynku chemii budowlanej. Firma oferuje szeroki wybór wysokiej jakości produktów, wyróżniających się zarówno innowacyjnością, jak i bezpiecznych dla środowiska naturalnego.

W portfolio firmy znaleźć można produkty takie jak: materiały do układania okładzin ceramicznych i kamiennych, materiały gruntujące, czyszczące i zabezpieczające, dodatki do zapraw, posadzki i podkłady samopoziomujące, gotowe zaprawy budowlane, materiały izolacyjne i uszczelniające, tynki szlachetne i bezspoinowe systemy ociepleń, farby czy produkty gipsowe.

Firma na rynku funkcjonuje od roku 1991 i cieszy się niesłabnącą popularnością.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Dobre warunki, ciekawa praca

2016-04-10
Przedstawiciel Handlowy
Można spokojnie tutaj dobrze zarobić. Jest podstawa plus premia, jak się ją wypracuje. Ja miałem dobry region więc z tym problemu nie było i co miesiąc dodatkowa kaska ;)

Do tego szkolenia, fajni przełożeni, więc nie było tu żadnych problemów. Ja decydowałem kiedy pracuję i jak pracuję, byle było zrobione. Bardzo lubię taki system.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Doradca Techniczny (Praca)

2016-09-18
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 8.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną

Najnowsze oferty pracy

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz