Assel

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Assel

Assel Sp. z o.o. zajmuje się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań z zakresu produkcji kontraktowej w dziedzinie integracji elektromechanicznej i elektronicznej. Firma działa na rynku od 32 lat, a jej główna siedziba zlokalizowana jest w Pruszczu Gdańskim.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Firma na pierwsze doświadczenie w danym zawodzie

2016-07-27
anonimowo
Wtedy kiedy ja pracowałam w Assel było tak, że pracownicy dostawali umowę o pracę plus umowę zlecenie żeby pracodawca mógł sobie zaoszczędzić. Nie mam nic do tego, bo pieniądze dostawałam takie jak się umawialiśmy, ale sporo ludzi miało z tym problem. Tak samo jak z tym, że praktycznie nie było żadnych dodatków socjalnych.

Na pozostałe rzeczy przeważnie nie narzekali przynajmniej nie wybitnie. Tam była bardzo fajna rozluźniona przynajmniej przeważnie atmosfera. Praca w elastycznych godzinach pasuje większości dlatego to nie był powód do marudzenia. Już bardziej mała ilość szkoleń. Jakby nie było na pierwszą pracę to bardzo fajna opcja.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Inżynier procesu (Praca)

2017-01-11
Branża: Inżynieria / KonstrukcjeMiejsce: Pruszcz GdańskiTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz