ARC Rynek i Opinia

Marketing / Reklama / PR, Media / Sztuka / Rozrywka

O ARC Rynek i Opinia

ARC Rynek i Opinia to istniejący na polskim rynku od 1992 roku niezależny instytut badawczy zajmujący się realizacją badań marketingowych dla firm. Instytut dostarcza swoim klientom informacji, które mogą znacząco wpływać na kierunek rozwoju firmy oraz na procesy decyzyjne.

Połączenie doświadczenia, wiedzy ekspertów oraz najnowocześniejszych metod badawczych sprawiają, że ARC jest obecnie liderem w swoim sektorze.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra praca dla studentów

2016-04-16
Ankieter Telefoniczny
Jak dla mnie to była fajna praca na okres studiów. Mogłam sobie ułożyć grafik pod zajęcia mniej więcej i dzięki temu jednocześnie robić studia i przychodzić do pracy. Stawki może nie były oszałamiające, ale to akurat powszechnie wiadomo. Poza tym jeśli chodzi o warunki to na pewno minusem jest brak stałego zatrudnienia niestety i trzeba się zastanawiać, co i jak będzie dalej.

Szkolenia były czasem, sensowne, więc się przydawały w pracy, ludzie w mojej ekipie w porządku, także zastrzeżeń nie mam.

Polecam jako pracę dodatkową, bo mają bardzo fajne warunki jak dla studenta.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Elastyczny czas pracy
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz