Apple

Nowe technologie / IT, Media / Sztuka / Rozrywka, Sprzedaż

O Apple

Apple to amerykańska firma stworzona przez Steve’a Jobsa, Steve’a Wozniaka i Ronalda Wayne’a. Zajmuje się projektowaniem i produkcją elektroniki użytkowej, bazując na najnowszych technologiach. Łączy innowacyjne rozwiązania technologiczne z estetyką i komfortem użytkowania.

Apple skupia najlepszych programistów i specjalistów. Produkty spółki to m.in.: komputery Mac, iPod, iPhone i iPad. Oprogramowanie Apple obejmuje system operacyjny OS X, przeglądarkę multimediów iTunes, pakiet oprogramowania multimedialnego i kreatywności iLife, pakiet oprogramowania biurowego iWork, profesjonalny pakiet fotografii Aperture, pakiet profesjonalnych rozwiązań wideo Final Cut Studio oraz zestaw narzędzi audio Logic Studio.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajnie mieć coś takiego w CV

Doradca klienta
Wiadomo, że nie chodzi tylko o CV, ale nie ma co ściemniać, że to też ma znaczenie. Jak się pracowało w punkcie takiej marki to łatwiej znaleźć inną pracę jak coś chce się zmienić. Nawet dużo łatwiej z tego co zauważyłem.

Na pewno nikt stąd nie odchodzi przez finanse. Kasa była świetna tak jak grafik. Siłą rzeczy pracować trzeba było i w soboty, bo tak było centrum handlowe otwarte, ale przy takiej kasie można to zaakceptować. Szkolenia były bardzo spoko i atmosfera. Nie wiem co się może nie podobać.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy