Apple

4.2Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Apple

Apple to amerykańska firma stworzona przez Steve’a Jobsa, Steve’a Wozniaka i Ronalda Wayne’a. Zajmuje się projektowaniem i produkcją elektroniki użytkowej, bazując na najnowszych technologiach. Łączy innowacyjne rozwiązania technologiczne z estetyką i komfortem użytkowania.

Apple skupia najlepszych programistów i specjalistów. Produkty spółki to m.in.: komputery Mac, iPod, iPhone i iPad. Oprogramowanie Apple obejmuje system operacyjny OS X, przeglądarkę multimediów iTunes, pakiet oprogramowania multimedialnego i kreatywności iLife, pakiet oprogramowania biurowego iWork, profesjonalny pakiet fotografii Aperture, pakiet profesjonalnych rozwiązań wideo Final Cut Studio oraz zestaw narzędzi audio Logic Studio.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Fajnie mieć coś takiego w CV

2016-09-01
Doradca klienta
Wiadomo, że nie chodzi tylko o CV, ale nie ma co ściemniać, że to też ma znaczenie. Jak się pracowało w punkcie takiej marki to łatwiej znaleźć inną pracę jak coś chce się zmienić. Nawet dużo łatwiej z tego co zauważyłem.

Na pewno nikt stąd nie odchodzi przez finanse. Kasa była świetna tak jak grafik. Siłą rzeczy pracować trzeba było i w soboty, bo tak było centrum handlowe otwarte, ale przy takiej kasie można to zaakceptować. Szkolenia były bardzo spoko i atmosfera. Nie wiem co się może nie podobać.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz