Aperam Stainless Services & Solutions Poland

Przemysł / Produkcja
brak

O Aperam Stainless Services & Solutions Poland

Stainless Services & Solutions Poland, the leader in flat stainless steel products .

Our strengh:
- On the basis of our own service center in Siemianowice Slaskie we offer the full range of Stainless Europe flat products: martensitic, ferritic, austenitic, austenitic molybdenum and heat resistant stainless steels of various surface finishes,
- Owing to its machinery, Aperam Stainless Services & Solutions Poland offers coil slitting and sheet cutting services as well as a range of steel polishes or special finishes.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

całkiem okej

anonimowo
Na początku pracowałem tam przez agencje i wiadomo trochę potrącali z wypłaty ale przeszedłem bezpośrednio pod firmę i teraz jest lepiej z kasą. Pieniądze zawsze są na czas więc czuję się stabilnie. Można liczyć czasem na jakiś dodatek do pensji, są bilety do kina, za dojazd do pracy też dopłacą. To miłe że dają coś więcej niż samą pensję. Nadgodziny zdarzają się bardzo rzadko, czasem tylko jak jest dużo ważnych zamówień. Warunki pracy są całkiem dobre nie jest to jakaś bardzo ciężka robota. Można się trochę wybić i nie robić w kółko tego samego jak jest się pracowitym. Praca bez szału ale nie jest źle.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance