Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Aon

Administracja biurowa, Finanse / Ekonomia, Human Resources, Nowe technologie / IT, Zarządzanie projektem

O Aon

Aon is a leading global professional services firm providing a broad range of risk, retirement and health solutions. Our 50,000 colleagues in 120 countries empower results for clients by using proprietary data and analytics to deliver insights that reduce volatility and improve performance. Our size, global network and emphasis on innovation mean where we lead, the industry follows. 

In Krakow we have 1300 employees with plans to keep growing.


Our main businesses in Krakow are:

 • HR Administration,
 • Finance,
 • Employee Benefits Administration,
 • IT & Technology,
 • Business Support.


What’s different about Aon?

Our colleagues tell us a consistent message: Aon has a supportive and friendly corporate culture. We’re not arrogant, aggressive or pedantic. We’re actually very nice, sensible and we respect our colleagues.


You’ll get opportunities. We’ll support you.

Starting with a 3 day induction and a buddy assigned to help you get on board. We understand that our colleagues expect dynamic growth. That’s why create many internal career opportunities. On top of that there’s a best in class benefits package waiting for you. Free medical and dental care for you and your family, and a flexible benefits budget.


Aon Paid Internship Program

Mid-years students join Aon to check which type of work suits them best. Final-years students are sharpening their skills and getting great work experience. Many of our interns are being offered full time positions. Visit www.pracaaon.pl and check how you can start a career at Aon.

 

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Miejsce dla ambitnych

anonimowo
Moim zdaniem Aon to dobra firma dla ambitnych. Obowiązków było tam sporo, ale jak się przyłożyć, to bez problemu można się ze wszystkim wyrobić. Ja przynajmniej dawałem radę. Motywowała mnie głownie wypłata – wynagrodzenie było naprawdę dobre, a jeszcze dodatkowo dorzucali kilka benefitów, więc idealnie. Poza tym atmosfera w firmie była ok. Spotkałem tam miłych ludzi i przede wszystkim zaangażowanych w swoją pracę. Dobrze się przebywało w takim środowisku. Jedyny minus jaki pamiętam to brak szkoleń na początku. To utrudniało wdrożenie się w obowiązki i powodowało, że przez pierwsze dni trochę błądziłem po omacku. Ale poza tym to nie mam większych zastrzeżeń.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Kursy / konferencje
 • Karta sportowa
 • Elastyczny czas pracy
 • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

anonimowo (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 2.2018
Proces rekrutacji: 3 etapy
 • Rozmowa przez telefon
 • Testy specjalistyczne
 • Spotkanie w firmie
 • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Dosyć długa rekrutacja, bo kilkuetapowa. Najpierw wysłałem CV, oddzwonili i to była pierwsza część. Pytali mnie przez telefon o takie oczywiste rzeczy, czyli jakie mam doświadczenie, jakie są moje wady i zalety, dlaczego zgłosiłem się właśnie do nich… I częściowo było to po angielsku, ale poziom dla mnie nie był bardzo trudny. Potem miałem testy specjalistyczne, które dotyczyły obsługi programów. Tutaj nie było już tak prosto, bo było parę skomplikowanych zadań, a czasu dali. Ale jakoś się jednak udało. I na koniec to już była taka klasyczna rozmowa, ale też w dużej mierze po angielsku. Na pewno była trudniejsza niż ta przez telefon. Szczegółowo przeczytali moje CV i nawiązywali głównie do niego. Pytań było bardzo dużo i trwało to wszystko długo. A poruszane tematy to znowu doświadczenie, motywacja, co mi się podobało w poprzedniej pracy a co nie i dlaczego, jak sobie wyobrażam pracę dla nich itp., trudno było to wszystko spamiętać. Także ogółem łatwo nie było, ale dało się jakoś przez to przebrnąć. Ale znajomość angielskiego w Aonie to konieczność.